"M jak miłość" po wakacjach 2020. Ula dowie się, że Janek zostanie ojcem. Jak na to zareaguje? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" najprawdopodobniej dowiemy się, że Sonia jest w ciąży! Jak Ula zareaguje na wieść, że jej były narzeczony zostanie tatą? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Plotki z planu "M jak miłość" wskazują na to, że Sonia (Barbara Wypych) już wkrótce będzie spodziewać się dziecka! Zarówno dla niej, jak i dla Janka (Tomas Kollarik) będzie to wielkie zaskoczenie! Jak wieść o ciąży policjantki zostanie przyjęta w Grabinie?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Magda pogodzi się z Kamilem?! Znów będą spędzać razem czasZobacz więcej

Wieść o tym, że Sonia zaszła z Jankiem w ciążę dojdzie oczywiście także do uszu Uli (Iga Krefft), która wkrótce wraz z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) wróci z Australii. Mimo że Lisiecka "wyleczyła się" już z miłości do Morawskiego, to fakt, że jej były narzeczony będzie miał dziecko z inną, będzie dla niej wielkim szokiem.

Być może jednak będzie to dla niej motywacja, aby również zacząć myśleć o powiększeniu rodziny. Jeszcze nie tak dawno w rozmowie z Marzenką (Olga Szomańska) zdradziła przecież, że chciałaby mieć swoje maleństwo. - Sama bym chciała taką niunię... Misia... - mówiła, gdy pierwszy raz zobaczyła jej córeczkę.

Dalsze losy bohaterów "M jak miłość" poznamy jednak dopiero za kilka miesięcy, gdy serial powróci z premierowymi odcinkami! Teraz trwają intensywne prace na planie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gosia (gość)

  Ludzie to jest film i grają jak jest w scenariuszu nie mylcie fikcji z zyciem

  08.06.2020 15:40
 • Nieznajoma (gość)

  Zostawiła Janka to czego ona teraz oczekuje

  08.06.2020 14:33
 • Grażyna (gość)

  Gdyby wszystko się działo tak jak chcą widziwie,to serial by się skończył po kilku odcinkach. Dzięki różnym perypetii serial oglądamy prawie 20 lat

  08.06.2020 06:19
 • Gh (gość)

  Naprawdę Ulka mogłaby już dać spokój Jankowi, ma męża którego sama sobie wybrała i dla niego odrzuciła Janka to czego teraz oczekuje. Niech układa sobie życie z Bartkiem.

  08.06.2020 04:02

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×