"M jak miłość" po wakacjach 2020. Werner wreszcie znajdzie kobietę swojego życia? Będzie chciał mieć dzieci z Sandrą! [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" Werner wciąż będzie szukał matki dla swoich dzieci. W końcu uzna, że nie musi już szukać - Sandra będzie kandydatką idealną! Tylko czy ona też tak uważa? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Jakiś czas temu Werner (Jacek Kopczyński) doszedł do wniosku, że chce mieć dzieci. Miał tylko duży problem - żadna z kobiet nie chciała urodzić mu potomstwa! Czy w nowych odcinkach się to zmieni?

Anka wprost powie Magdzie, że kocha Andrzeja! Co zrobi z tym Budzyńska?Zobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" Adam nadal będzie szukał idealnej kandydatki. Powie Sandrze (Anna Oberc), że jak tylko widzi przedstawicielkę płci przeciwnej, to myśli o przedłużaniu gatunku! Kiedy do baru Otara (David Gamstemlidze) wejdzie piękna kobieta (w tej roli Urszula Zawadzka), prawnik od razu spróbuje ją poderwać i wypije z nią wino.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kiedy kobieta opuści bar, okaże się, że Werner przesadził z alkoholem. Wtedy Sandra pomoże mu i odwiezie do domu. Następnego dnia prawnik postanowi jej się odwdzięczyć i zaprosi ją na obiad. Podczas wspólnego posiłku nagle Werner zda sobie sprawę, że to Sandra jest idealną kandydatką i to ona może urodzić mu dziecko! Co ona na to? Czy uda im się zbudować związek?

Marysia zatai przed Arturem nowy romans Agaty? Boi się jego reakcjiZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×