"M jak miłość" po wakacjach 2020. Wielka radość po powrocie Olka do domu! Chodakowscy w końcu będą razem [CO SIĘ WYDARZY]

Ze zdjęć z planu "M jak miłość" wynika wyraźnie, że Olek już wkrótce opuści areszt i wróci do domu! Anetka i cała rodzina Chodakowskich w końcu będą mieli powód do radości!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Proces Olka (Maurycy Popiel) jeszcze się nie zakończył! Wszystko jednak wskazuje na to, że sąd będzie dla niego łaskawy i już wkrótce będzie mógł wrócić do domu. Wszyscy jego bliscy będą z tego powodu bardzo szczęśliwi!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Małżeństwo Lilki i Mateusza będzie przechodzić kryzys? Co ich czeka?Zobacz więcej

Jak wynika ze zdjęć, które w mediach społecznościowych zamieściła Małgorzata Pieczyńska, po wyjściu Olka z aresztu cała rodzina zbierze się, aby wspólnie świętować! Na uroczystym obiedzie oprócz gościa honorowego obecni będą także Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) oraz Anetka (Ilona Janyst) wraz z matką (w tej roli Hanna Śleżyńska)!

Wciąż jednak nie wiemy, czy Olek zostanie uniewinniony. Być może sąd wyda w jego sprawie wyrok w zawieszeniu. Możemy być jednak pewni, że po wakacjach w wątku Olka nie będzie nudy! Pozostaje zatem cierpliwie czekać na nowe odcinki!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kolo (gość)

    Nie lubię tego serialu i nie oglądam go,ale jeśli dołącza do niego Pani Hanna Śleszyńska to może przełamię się. Ciekawie byłoby ją zobaczyć jako czarny charakter.

    01.06.2020 17:36
  • Agata (gość)

    Drogi redaktorze, a może Hanna Śleszyńska?

    31.05.2020 23:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×