"M jak miłość" po wakacjach 2020. Wielkie zmiany w życiu Lilki! Jakie będzie jej nowe oblicze? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach "M jak miłość" Lilka zmieni fryzurę, styl ubierania, ale i sposób zachowania! Nie będzie już ofiarą, ale zacznie pomagać wszystkim wokół! Z jakim skutkiem? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Miniony sezon "M jak miłość" nie był zbyt łaskawy dla Lilki (Monika Mielnicka). Gwałt i niechciana ciąża bardzo odbiły się na jej psychice. Koniec końców wszystko skończyło się dobrze i wyszła za Mateusza (Krystian Domagała)!

Sonia będzie w ciąży?! Chce powiększyć rodzinę!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W nowych odcinkach "M jak miłość" Lilka przejdzie niesamowitą metamorfozę! Monika Mielnicka w rozmowie ze "Światem seriali" przyznała, że jej bohaterka zmieni się nie tylko zewnętrznie, ale i wewnętrznie!

Po ślubie z Mateuszem, który okaże się dojrzałym i odpowiedzialnym chłopakiem, Liliana odzyska poczucie własnej wartości. Wejście do rodziny Mostowiaków da jej impuls do rozwoju i wyzwolenia się z traumy po gwałcie oraz po przemocy domowej ze strony ojca alkoholika. (...) Lilka zrzuci kilka nadprogramowych kilogramów, zmieni fryzurę, a nawet całą garderobę! - zdradziła Monika Mielnicka.

Teraz to nie ona będzie ofiarą potrzebującą pomocy, ale sama będzie starała się pomagać innym.

Lilka już nie będzie pogrążoną w depresji pierwszą płaczką Grabiny. Teraz to ona zacznie pomagać wszystkim wokół - swojej mamie, a także koleżankom Ali i Ewce. Z ofiary zamieni się w anioła stróża - dodaje.

Tylko jak ta przemiana wpłynie na małżeństwo Lilki z Mateuszem? Tego dowiemy się wkrótce!

Bartek wróci do Grabiny! Dlaczego bez Uli? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×