"M jak miłość" po wakacjach 2022. Iza i Marcin wreszcie odetchną z ulgą? Jak zakończy się sprawa dzieci Moniki? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" wyjaśni się sprawa dzieci Moniki. Czy Rudnicki trafi za kratki, a Iza i Marcin będą wreszcie mogli odetchnąć z ulgą? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2022 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W zeszłym sezonie Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) próbowali pomóc Monice (Joanna Niemirska), która była nękana przez byłego męża. Kiedy Rudnicki (Mateusz Łasowski) zaatakował byłą żonę i ta trafiła do szpitala, Chodakowscy zajęli się córkami Moniki, Amelką (Ninel Kos) i Hanią (Marta Stefaniak).

Tragedia u Zduńskich! Syn Kingi i Piotrka trafi do szpitala!Zobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" sprawa wreszcie się wyjaśni. Wygląda na to, że Rudnicki w końcu zapłaci za to, co zrobił, o czym Marcin powie kolegom z agencji detektywistycznej.

- W naszym mieszkaniu znaleźli odciski Rudnickiego… A że to recydywa, mogą go wsadzić na kilka lat... Facet był na tyle bezczelny, że namówił swoją siostrę, żeby wystąpiła o prawo do opieki nad dziewczynkami... Sąd zbadał sprawę, przesłuchał świadków. Dzieci też zeznawały w obecności psychologa. I koniec tej historii.. Na szczęście z happy endem. I grunt, że matka dziewczynek czuje się lepiej, wraca do domu...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Rzeczywiście niedługo później Monika wyjdzie ze szpitala i będzie mogła zająć się dziećmi. Zamieszkają razem w mieszkaniu Rudnickich, które Marcin wcześniej wyremontuje z pomocą Olewicza (Tomasz Dedek). Czy to już na pewno "happy end"?

Aneta i Olek przeżyją koszmar! Zupełnie nie poradzą sobie z BorysemZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×