"M jak miłość" po wakacjach 2022. Mateusz Mostowiak mocno się zmienił. Pobyt w Afryce zrobił z niego prawdziwego mężczyznę! Czy będzie łamał kobiece serca? [CO SIĘ WYDARZY]

Wielu z nas ciągle pamięta Mateusza Mostowiaka jako małego chłopca. Tym czasem wyrósł już na bardzo przystojnego mężczyznę, a daleka wyprawa tylko dodała mu uroku. Czy po wakacjach wróci do "M jak miłość" jako łamacz serc?

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2022 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Mateusz Mostowiak (Krystian Domagała) powróci po wakacjach do Grabiny, a jego powrót na pewno związany będzie z ponownym pojawieniem się Lilki (Monika Mielnicka), do której chłopak ciągle żywi mocne uczucia. Jednak ciężko będzie go rozpoznać, ponieważ mocno zmężniał i dorósł.

Joanna Kuberska pozuje w bikini na Karaibach. Jej zdjęcia z wakacji robią furorę w sieciZobacz więcej

Mateusz będzie pokazywał się z zarostem, imponując kondycją, sylwetką i wyeksponowanymi bicepsami. Wszystko to, to zasługa ciężkiej pracy na statku, który to stał się jego drugim domem.

Szykują się dramaty! Barbara nie może zaznać spokoju i bardzo martwi się o swoją rodzinęZobacz więcej

Jak widać ucieczka od miłosnych problemów potrafi zrobić z chłopca, mężczyznę. Czy obawy Barbary (Teresa Lipowska) jednak się potwierdzą, a Lilka znowu namiesza w życiu chłopaka? Tego dowiemy się po wakacjach.

Zobaczcie jak zmieniał się Mateusz Mostowiak w naszej galerii

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×