"M jak miłość". Polski "Narcos" w Grabinie? Jakub Józefowicz nowym Łukaszem! Mocno namiesza w życiu Mostowiaków?

Do obsady serialu "M jak miłość" dołączył właśnie Jakub Józefowicz, który wciela się w postać Łukasza Wojciechowskiego, syna Marty. Jaka tym razem to będzie postać? Jaki będzie Łukasz w wizji Jakuba Józefowicza?

Multimedia

Łukasz Wojciechowski zniknął z fabuły "M jak miłość" kilka lat temu, gdy wyjechał do Kolumbii. Teraz wraca i zapowiada się, że będzie naprawdę czarnym charakterem, który w dodatku zamieszany jest w handel narkotykami!

Artur ucieknie ze szpitala psychiatrycznego? Co planuje?Zobacz więcej

Co o swoim bohaterze sądzi sam Jakub Józefowicz? Młody aktor mówi:

Taki polski "Narcos" trochę (śmiech). Łukasz wprowadzi spory zamęt w rodzinie Mostowiaków. Jest to też wejście kompletnie nowej postaci, bo odcięliśmy się od tego Łukasza, który był wcześniej. Jedyne, co pozostało, to przynależność rodzinna.

Co jeszcze o nowym Łukaszu powiedział nam Jakub Józefowicz? Sprawdźcie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka (gość)

    Nie podoba mi sie w ogóle zmiana Łukasza Mogli dac chociaż jakiegos podobnego chłopaka Czemu tamten Łukasz byl miły i taki jakiś poczciwy a ten nowy ani zero podobieństwa,inny kolor wlosow to juz wogle masakra...nowy Łukasz jakoś zły harakter nic a nic nie pasuje do poprzedniego Nie podoba mi sie i juz No ale skoro klamka zapadla i juz jest to raczej trzeciego lukasza nie dadzą😕😞

    05.02.2019 19:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×