"M jak miłość". Powrót Góreckiego! Pozwie Krajewskiego do sądu?! [CO SIĘ WYDARZY]

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" wróci Górecki! Okaże się, że biznesmen był kiedyś wspólnikiem Krajewskiego, ale teraz chce walczyć z nim w sądzie! Co on na to? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce okaże się, że Krajewski (Grzegorz Wons) wcale nie jest uczciwym biznesmenem! Pokaże swoje prawdziwe oblicze i zrani tym Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska)!

Krajewski pokaże swoje prawdziwe oblicze! Poniży Aleksandrę publicznie!Zobacz więcej

Jego kłopoty w biznesie pojawią się wraz z powrotem Góreckiego (Wojciech Wysocki)! Okaże się, że były szef Piotrka (Marcin Mroczek) był kiedyś wspólnikiem Krajewskiego, ale rozdzieliły ich oszustwa ojca Leszka (Sławomir Uniatowski). W wyniku tej współpracy Górecki stracił sporo pieniędzy, chciał nawet oskarżyć Roberta o oszustwo, a teraz naprawdę postanowi z nim walczyć. Odwiedzi Piotrka w pracy i powie mu o swoich planach.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Nieco później, w 1489. odcinku "M jak miłość", Górecki spotka Krajewskiego w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek-Hakiel) i usłyszy jak ten obraża Aleksandrę. Od razu pojawi się przy ich stoliku i przegoni Roberta. Na pożegnanie powie mu: - Do zobaczenia w sądzie!

Czy Górecki rzeczywiście pokona Krajewskiego?

Rafał Mroczek też odejdzie z serialu?! Ma dość swojej roli?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×