"M jak miłość". Rafał Mroczek o wyjeździe Katii i powrocie Anki. Kobiety znowu namieszają w życiu Pawła? [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO]

W życiu Pawła Zduńskiego nigdy nie brakowało kobiet. W najbliższym czasie to się nie zmieni. Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"? Sprawdź, co zdradził nam Rafał Mroczek!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Paweł (Rafał Mroczek) w "M jak miłość" ożenił się z Katią (Joanna Jarmołowicz) na prośbę swojej nowej szefowej, Kaliny (Karolina Sawka). Małżeństwo jest jednak fikcją i, jak się okazuje, nie potrwa długo. To jednak nie oznacza, że Zduński będzie miał spokój z kobietami...

Wszystkie dziewczyny Pawła Zduńskiego. Kalina do nich dołączy? [GALERIA]Zobacz więcej

W życiu Pawła wciąż będzie Julka (Joanna Kuberska), która nieprzerwanie kocha się w Zduńskim i jest w stanie zrobić dla niego wszystko. On nareszcie to dostrzeże i spróbuje się do niej zbliżyć. Problem jednak w tym, że także Kalina poczuje głębsze uczucia do Pawła. Pojawi się też kobieta Zduńskiego z przeszłości - Anka (Weronika Rosati).

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Szybko okaże się jednak, że Anka, która oddała serce Pawłowi, gdy byli jeszcze nastolatkami, wróci do Polski, ale nie będzie chciała ingerować w życie Pawła. - Zamiesza, ale nie w moim wątku - zdradził Rafał Mroczek. Z najnowszych zdjęć zamieszczonych w mediach społecznościowych wynika, że mężczyzną, do którego zbliży się Anka będzie... Andrzej (Krystian Wieczorek). Szczegóły ich znajomości poznamy wkrótce!

Paweł będzie walczył o Julkę! Co z Katią i Kaliną? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×