"M jak miłość". Rezolutny Wojtuś skradł serca widzów, lecz zniknął z serialu. Jak wygląda dzisiaj?

Feliks Matecki grał w "M jak miłość" syna Małgosi i Tomka. Chłopiec dorastał na naszych oczach i jego wątek pewnie zostałby rozwinięty, lecz niestety zniknął z obsady. Młody aktor wystąpił w kilku innych produkcjach, a to jak się zmienił możemy podziwiać na jego profilu w mediach społecznościowych.

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2022 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wojtek Chodakowski (Feliks Matecki) był synem Małgosi (Joanna Koroniewska) i Tomka (Andrzej Młynarczyk). Chłopiec występował w "M jak miłość" od najmłodszych lat i dzisiaj mógłby być jednym z młodych bohaterów w serialu, lecz niestety zniknął z obsady. Jego odejście można połączyć z odejściem Barbary Kurdej-Szatan, która grała jego opiekunkę Joasię. Razem z aktorką z serialem pożegnało się kilkoro związanych z jej wątkiem bohaterów.

Została wyrzucona z "M jak miłość", teraz powraca w głównej roli! O czym będzie nowy serial?Zobacz więcej

Ale urosłeś❤️

Giga czad🤍🤙🏻

Jej prawdziwy mężczyzn już . Po małych aktorach najszybciej widać jak ucieka czas szybko - to niektóre z komentarzy pod zdjęciami młodego aktora

Jak się zmienił serialowy Wojtuś?

Dzisiaj Feliks Matecki to już młody mężczyzna. Aktor ma 14 lat i jest aktywny na Instagramie, gdzie ma sporą rzeszę fanów. Aktor wystąpił w kilku filmach między innymi: "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Orlęta. Grodno ‘39", "Adwokat" i serialu "Dziewczyny ze Lwowa". W galerii pokazujemy jak dorósł Feliks Matecki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×