"M jak miłość". Robert Gonera wróci do serialu? Jacek znów będzie z Martą?

W najnowszym wywiadzie Robert Gonera został zapytany, czy wraca do "M jak miłość"! Okazuje się, że aktor zrobiłby to bardzo chętnie! Sprawdź, co powiedział!

Multimedia

Wielu aktorów po latach występowania w "M jak miłość" zdecydowało się na odejście z serialu. Dlatego w mediach co jakiś czas pojawiają się plotki, że niektórzy z nich chcieliby wrócić. Teraz okazuje się, że w "Emce" mógłby pojawić się Robert Gonera, który przez 6 lat wcielał się w rolę Jacka Mileckiego.

Jednak będzie nowa Małgosia? Joanna Koroniewska zdradziła prawdę!Zobacz więcej

Jacek był adwokatem i mężem Marty Mostowiak (Dominika Ostałowska). Ich małżeństwo rozpadło się z powodu uzależnienia Jacka od hazardu. Wiele lat temu postać ta zniknęła, a teraz jest szansa na jej powrót! Robert Gonera w najnowszym wywiadzie dla magazynu Show został zapytany, czy wraca do "M jak miłość". Okazuje się, że aktor nie ma nic przeciwko, a gdy usłyszał, że była żona Jacka, Marta (Dominika Ostałowska), powróciła i w dodatku jest singielką, zareagował bardzo optymistycznie.

Gdyby tak faktycznie się zdarzyło, to z wielką chęcią. A gra tam Dominika Ostałowska? (...) Dominikę uwielbiam. To znakomita aktorka i kochana osoba. Dla niej chętnie bym wrócił. To by było dziwne, ale z drugiej strony ciekawe do zagrania - takie spotkanie po latach.

Czy niedługo zobaczymy powrót Jacka? Chcielibyście zobaczyć Roberta Gonerę znowu w "M jak miłość"? Na razie możemy oglądać go w nowym serialu "Zasada przyjemności"!

"Zasada przyjemności". Nowy serial kryminalny CANAL+ nudzi czy intryguje? Oceniamy!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Anna Mucha o powrocie Marty w "M jak miłość"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×