"M jak miłość". Robert Moskwa na zdjęciu z castingu do serialu! Ale przystojniak! Nic dziwnego, że zdobył rolę doktora Rogowskiego!

Robert Moskwa pochwalił się ostatnio fanom zdjęciem z 2004 roku, kiedy brał udział w castingu do serialu "M jak miłość". Patrząc na starą fotografię doskonale rozumiemy, dlaczego to właśnie jemu powierzono rolę przystojnego doktora Rogowskiego! Zobaczcie, jak wtedy wyglądał!

Multimedia

Robert Moskwa to aktor teatralny i filmowy. Wystąpił m.in. w "Krollu" czy "Życie jak poker". Głośno zrobiło się o nim jednak dopiero, kiedy w 2004 roku dołączył do obsady serialu "M jak miłość". Rola przystojnego lekarza przyniosła mu ogromną popularność i rzesze wiernych fanów. Aktorowi zebrało się ostatnio na wspominki. Robert Moskawa opublikował bowiem na Instagramie zdjęcie sprzed 15 lat, kiedy brał udział w castingu do serialu "M jak miłość".

Historia krzyczy. Oto jedno ze zdjęć z sesji robionej pod kątem castingu do "M jak miłość". To na ich podstawie zaproszono mnie na zdjęcia probne😀 Rok 2004... eeech...

Gwiazdy "M jak miłość" kiedyś i dziś. Zobacz, jak się zmienili! [GALERIA]Zobacz więcej

Patrząc na starą fotografię nie mamy wątpliwości, dlaczego to właśnie jemu udało się zdobyć rolę przystojnego doktora Rogowskiego. W komentarzach pod zdjęciem w mig zaroiło się od komplementów.

Przystojniak z pana i wtedy i teraz

Niewiele się zmieniło... Lekko włos posiwial, ale to tylko dodaje uroku

Niektórzy sugerują nawet, że Robert Moskwa na starym zdjęciu z 2004 roku przypomina innego aktora, Pawła Deląga. W galerii znajdziecie więcej zdjęć gwiazdora "M jak miłość". Widzicie podobieństwo?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×