"M jak miłość". Robert nadal podrywa i okrada kobiety! Kisielowa się o tym dowie? [CO SIĘ WYDARZY]

Wkrótce okaże się, że Robert ciągle oszukuje Kisielową i za jej plecami podrywa i oszukuje inne kobiety! Jego narzeczona się o tym dowie? Sprawdź, co wydarzy się w "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) zadziwiła wszystkich, gdy zdecydowała się ponownie związać z Robertem (Krzysztof Tyniec), przez którego straciła dom. Co prawda Żak przysięgał, że się zmienił, a nawet sukcesywnie oddawał dług, to jednak niepokój pozostał. Wkrótce okaże się, że niebezpodstawnie!

Robert w końcu znajdzie mieszkanie dla siebie i Kisielowej! Co go zmotywuje?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Zosia i Robert będą przygotowywać się do ślubu i postanowią pojechać do Warszawy, by kupić kreację dla panny młodej. Tuż przed planowanym wyjazdem Żak pożyczy od Marysi (Małgorzata Pieńkowska) 500 zł na suknię, a Rogowskiej wyda się to dziwne, bo wcześniej brał już pieniądze na ten cel od innych członków rodziny Mostowiaków!

Zosia również zaniepokoi się, gdy Robert nagle zwróci wszystkie długi i jeszcze zostanie mu sporo pieniędzy. Zażąda wyjaśnień, a on najpierw ją okłamie, że dostał spadek, a gdy ukochana w to nie uwierzy, to powie jej, zatrudnił się w firmie farmaceutycznej, która testuje na nim leki.

Tymczasem okaże się, że to również kłamstwo, bo tak naprawdę Robert znowu oszukuje i naciąga inne kobiety tak, jak kiedyś Zofię... Czy Kisielowa pozna prawdę?

Anka i Kamil poczują do siebie coś więcej! Magda tego nie zniesie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Kisielowa jest the best!

    02.10.2019 14:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×