"M jak miłość". Serialowa Aga ukończyła studia aktorskie! Kim jest Ina Sobala? Ile ma lat? Skąd pochodzi?

Ina Sobala, czyli serialowa Aga, niedawno pochwaliła się na swoim Instagramie, że została magistrem sztuki i ukończyła studia aktorskie! Gdzie jeszcze do tej pory zagrała Ina Sobala? Ile ma lat? Skąd pochodzi? Sprawdźcie, kim jest Ina Sobala!

Multimedia

Ina Sobala nie kryje radości z powodu ukończenia studiów aktorskich. Już dyplomowana aktorka tak skomentowała swoje osiągnięcie w mediach społecznościowych:

Aaaa ‼️Nie mogę w to uwierzyć ale stało się... Dzisiaj oficjalnie zakończyłam moją długą przygodę we Wrocławskim PWST i stałam się oficjalnie Magistrem Sztuki ✨🎭 Sceny Teatralne i studia filmowe drżyjcie- zdałam na 5 ‼️ Nie umiem opisać mojej radości i szczęścia... Dziękuję wszystkim osobom, które zjawiły się na mojej drodze- gdyby nie Wy nie byłabym tym kim jestem. Dziękuję wspaniałej Genowefie Wydrych, która sprawiła, że uwierzyłam w siebie i poszłam na egzamin w sukience a nie dresie 🙌 Dziękuje mojej mamie, która zawsze we mnie wierzyła ale przede wszystkim DZIĘKUJE SOBIE💫‼️ Za to, że zaryzykowałam i odważyłam się pisać swoją historię- za łzy szczęścia i łzy bólu, za noce pełne pracy i wieczorne „bankiety” do rana gdy była okazja. Za wytrwałość i mierzenie się z konsekwencjami swoich wyborów. Za to, że pokonałam strach i WALCZYŁAM O SWOJE MARZENIA‼️Jestem szczęśliwa i przepełniona radością - DZIĘKUJE 💕

Maria Pawłowska - kim jest piękna gwiazda serialu? Ile ma lat? Skąd pochodzi? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

KIM JEST INA SOBALA?

Ina Sobala urodziła się 3 sierpnia 1991 roku. Jest córką aktorki Małgorzaty Pieńkowskiej (czyli serialowej Marysi z "M jak miłość") oraz aktora i dziennikarza Jacka Sobali. Ina Sobala nie od początku była zainteresowana aktorstwem, dlatego najpierw ukończyła studia dziennikarskie, a dopiero później poczuła, że jej miejsce jest gdzie indziej.

Będąc na studiach zdobyła w 2018 roku wyróżnienie aktorskie za rolę w spektaklu "Niewinna" na 36. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Na wielkim ekranie zadebiutowała w 2017 roku za sprawą niewielkiej rólki w filmie "Najlepszy" Łukasza Palkowskiego. Następnie trafiła do obsady "M jak miłość", gdzie do dzisiaj wciela się w Agę, córkę Teresy. Ponadto Inę Sobalę można było oglądać w serialu "Chyłka. Zaginięcie", gdzie wcieliła się w dziennikarkę Olgę.

Mocno trzymamy kciuki za kolejne aktorskie osiągnięcia Iny Sobali i kibicujemy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×