"M jak miłość". Serialowa Agnieszka, córka Teresy wspomina dni na planie. Wróci do obsady? [CO SIĘ WYDARZY?]

Teresa mocno namieszała w sercu Pawła dlatego nie ma co się dziwić, że jej córka - Agnieszka, gdy tylko się pojawiła, wzbudzała silne emocje wśród bohaterów jak i widzów. Aktorka odeszła z "M jak miłość" jednak teraz wspomina serial z rozrzewnieniem. Zamierza wrócić?

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2022 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Agnieszka (Ina Sobala) pojawiła się w serialu i jej losy od razu połączyły się z losami Pawła (Rafał Mroczek), dawnego kochanka jej matki. Gdy Teresa (Joanna Sydor) zagościła w jego życiu, wybuchło między nimi gorące uczucie mimo różnicy wieku i tony problemów, które wyrastały wokół tej relacji. Ina Sobala (prywatnie córka Małgorzaty Pieńkowskiej, serialowej Marysi) postanowiła pójść w ślady mamy i dołączyła do obsady serialu. Postanowiła jednak zrezygnować z roli Agnieszki i pójść dalej własną drogą.

Ina Sobala jest gwiazdą hitowego serialu TVP. Prywatnie jest córką gwiazdy "M jak miłość"! Widać podobieństwo?Zobacz więcej

Aktorka dodała na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie z planu "M jak miłość". W opisie opowiedziała więcej o swojej decyzji o odejściu i o tym, że miło wspomina dni na planie.

INST https://www.instagram.com/p/Cf_73pnsZSZ/

Odnalezione w zakamarkach telefonu, z czasów gdy byłam Agą, miałam kochanków i pracowałam w Bistro ❤️❤️❤️ Oj nie tak dawno to było, a tyle się po drodze rzeczy wydarzyło, że aż mi trudno w to wszystko czasem uwierzyć 🌪#niezbadanesąwyrokiboskie Kręciłam wtedy serial „M jak miłość” i musicie uwierzyć mi na słowo, nawet w najśmielszymi snach, nie przypuszczałam, że tak to się wszystko rozwinie i potoczy. I jestem z siebie bardzo dumna, że wtedy, gdy jeszcze nie miałam na horyzoncie innych możliwości zawodowych, zaryzykowałam ☀️ I choć wspominam „Emkowe” czasy z dużą dozą sentymentu i ogromną sympatią do ludzi ją tworzących cieszę się, że jestem tu gdzie jestem. Choć miło mi, że cały czas piszecie do mnie z zapytaniem czy wrócę i wspominacie perypetie kochanej Agi - opowiedziała pod zdjęciem

Jak widać Agnieszka raczej nie powróci do serialu, na pewno nie w nadchodzących odcinkach, ale kto wie. Może aktorka zmieni kiedyś zdanie i jeszcze pojawi się w "M jak miłość".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×