"M jak miłość". Sławek Uniatowski dołączył do obsady! Kogo zagra? [CO SIĘ WYDARZY]

Okazuje się, że do obsady dołączył kolejny, po Rafale Szatanie, wokalista. Już wkrótce w "M jak miłość" pojawi się Sławek Uniatowski! Kogo zagra? Kiedy zobaczymy odcinki z jego udziałem? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wygląda na to, że nadchodzące odcinki "M jak miłość" będą obfitowały w powroty starych bohaterów i pojawienie się nowych! Wiemy już, że do serialu wróci po latach Marcin Bosak, a wkrótce do obsady dołączy Mister Polski 2017 - Jakub Kucner!

Jakub Kucner rozpali kobiece serca w Grabinie! Kim będzie jego bohater? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Teraz okazało się, że do serialu dołączy kolejny po Rafale Szatanie wokalista. Będzie to Sławek Uniatowski, piosenkarz, który swoją karierę zaczął w "Idolu", gdzie zajął drugie miejsce. Jak informuje Świat seriali, w "M jak miłość" zagra Leszka Krajewskiego.

Miło nam poinformować, że pan Sławek Uniatowski dołączył do obsady "M jak miłość", a jego bohater - Leszek Krajewski - pojawi się w wątku Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Artysta ma już za sobą pierwsze dni zdjęciowe. Na ekranie zobaczymy go dopiero w marcu - mówi Karolina Baranowska z produkcji "M jak miłość".

Podobno Krajewski ma być kolejnym adoratorem Asi Chodakowskiej. Ale jak mogliśmy zauważyć w jednym z odcinków kulisów "M jak miłość", będzie on również znajomym Michała (Paweł Deląg).

Ania Rusowicz i Sławek Uniatowski odświeżają hit Edyty Geppert! Jak wyszło? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×