"M jak miłość". Sławek Uniatowski padł ofiarą oszustów! "Fani" założyli mu konto na portalu randkowym!

Sławek Uniatowski właśnie przyznał, że padł ofiarą oszustów! Okazało się, że na jednym z portali randkowych pojawił się profil piosenkarza, ale nie został założony przez niego! Sprawdź, jak na to zareagował!

Multimedia

Okazuje się, że to prawda, że sława ma swoje blaski, ale i cienie! Jakiś czas temu Anna Mucha z "M jak miłość" opowiedziała o tym, jak dostała niemoralną propozycję od fana, a teraz okazuje się, że kolejny aktor z serialu przeżył niemiłą sytuację z "fanami".

Anna Mucha dostała niemoralną propozycję od adoratora!Zobacz więcej

Sławek Uniatowski właśnie ogłosił, że padł ofiarą oszustów! Piosenkarz bardzo zdziwił się, gdy zaczął dostawać propozycje matrymonialne od fanów w prywatnych wiadomościach.

Co tak utalentowany, przystojny i zapewne niemogący odpędzić się od kobiet mężczyzna jak Pan robi na tinderze? Przepraszam, sama nie lubię jak do mnie ktoś pisze, jeśli nie połączyliśmy się w parę, ale chęcią wybrałabym się z kimś takim na kawę/wino/obiad/spacer/ cokolwiek - to tylko jedna z nich.

Okazało się, że na Tinderze, znanym portalu randkowym pojawił się profil Sławka Uniatowskiego! Serialowy Leszek od razu zareagował i na swoim Instagramie zamieścił sprostowanie. Pozbawił fanki nadziei, że kiedykolwiek zarejestruje się na tym portalu. - Drogie Panie, nadal nie posiadam Tindera. Jeśli złapałyście matcha'a, to nie ze mną, a z oszustem - napisał na InstaStories.

Leszek uwiedzie Asię?! Barbara Kurdej-Szatan o kulisach dołączenia Sławka Uniatowskiego do obsady! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: x-news/WideoPortal

Komentarze

Skomentuj
  • KTO WYSTAPI PROGRAME POLSATU (gość)

    TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO

    18.06.2019 22:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×