"M jak miłość". Sławek Uniatowski zdradza, jak potoczą się losy Asi i Leszka! Nina i Michał ich rozdzielą?

Asia w "M jak miłość" w końcu zaufała jakiemuś mężczyźnie. Jej sympatia skierowana została w stronę Leszka. Czy uda im się być razem? O nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach opowiedział nam Sławek Uniatowski!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W momencie kiedy Asia (Barbara Kurdej-Szatan) zaufała Leszkowi (Sławek Uniatowski) i postanowiła dać mu się do siebie zbliżyć, w życiu Krajewskiego na nowo pojawiła się była partnerka w biznesie, Nina (Agnieszka Judycka). Kobieta oznajmiła mu, że jest w ciąży i potrzebuje jego pomocy.

Leszek odwiedzi Ninę w szpitalu! Ciąża będzie zagrożona?Zobacz więcej

Czy Nina rozdzieli Asię i Leszka? To pytanie zadają sobie wszyscy fani "M jak miłość", którzy na nowe odcinki muszą jeszcze chwilę poczekać. Okazuje się jednak, że nie tylko była partnerka Krajewskiego zagraża temu związkowi. Do domu wróci bowiem Michał (Paweł Deląg), a to oznacza, że Leszek będzie musiał się wyprowadzić!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Sławek Uniatowski przyznaje, że Joanna i Leszek nie będą mieć łatwo. Sam jednak broni swojego bohatera wskazując, że to dobry człowiek, który nie jest niczemu winny, a mimo to przeprasza. - Są mężczyźni, którzy nie potrafią przeprosić, a Leszek przeprasza za coś, na co nie miał wpływu - wskazuje. Co jeszcze nam powiedział? Zobacz wideo!

Leszek i Marcin będą rodziną? Ojciec biznesmena zbliży się do Aleksandy Chodakowskiej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • przewrotnik (gość)

    Ten cały sławek to wół a właściwie d wołowa

    08.10.2019 20:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×