"M jak miłość". Ślub Soni i Janka! Jak prezentuje się Pan Młody na pierwszych zdjęciach?

Będzie ślub Soni i Janka! Gwiazdy "M jak miłość" są na planie i podzielili się z nami zdjęciami z tej wyjątkowej uroczystości. Sprawdźcie, jak prezentuje się Pan Młody i weselni goście!

Multimedia

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ostatnio cała Grabina żyła plotkami o ciąży Soni (Barbara Wypych). Okazało się jednak, że ukochana Janka (Tomas Kollarik) na razie nie spodziewa się dziecka. Związek policjantów już wkrótce wejdzie jednak na kolejny etap.

Michał zbliży się do Izy! Zapomni o Joasi i zacznie podrywać żonę Marcina?Zobacz więcej

Na planie "M jak miłość" trwają bowiem zdjęcia do scen ślubu Soni i Janka! Gwiazdy serialu postanowiły pochwalić się tym w mediach społecznościowych. Na uroczystości pojawią m.in. Weronika (Ewa Kasprzyk), czyli matka Janka, a także Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) wraz z Robertem (Krzysztof Tyniec). Na liście gości nie zabraknie także miejsca dla Uli (Iga Krefft), Bartka (Arkadiusz Smoleński) i Rafała (Jakub Kucner).

Na zdjęciach z planu możemy zobaczyć Pana Młodego i ślubnych gości, kreacja Panny Młodej wciąż jednak pozostaje tajemnicą. Jesteśmy jednak przekonani, że Sonia będzie się w niej prezentować wyśmienicie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×