"M jak miłość". Sonia po rozstaniu będzie miała myśli samobójcze! Rafał zdoła ją pocieszyć? [CO SIĘ WYDARZY]

Po rozstaniu z Jankiem Sonia będzie w opłakanym stanem psychicznym! W tych trudnych chwilach zaopiekuje się nią Rafał. Co czeka bohaterów "M jak miłość"? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Janek (Tomas Kollarik) został postrzelony w dniu własnego ślubu! Kula przeszyła kręgosłup i teraz policjant musi pogodzić się z perspektywą wózka. Morawski nie chce być dla nikogo ciężarem i podjął trudną decyzję o rozstaniu z Sonią (Barbara Wypych)...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Sonia źle przyjmie rozstanie z Jankiem... Wykrzyczy mu, że nie chce go więcej widzieć! Zobacz więcej

Siostrzenica Kisielowej nie będzie mogła się z tym pogodzić! Codziennie będzie przychodzić do szpitala, aby namówić Janka do zmiany zdania. Ten jednak pozostanie nieugięty i postanowi zamieszkać z matką (Ewa Kasprzyk). Sonia będzie załamana...

Policjantkę spróbuje pocieszyć Rafał (Jakub Kucner), który będzie starał się dawać niezbędne wsparcie, zarówno jej, jak i jej byłemu narzeczonemu. - Chciałabym zasnąć i nigdy się już nie obudzić - wyzna mu Sonia, która będzie w opłakanym stanie psychicznym.

Ula i Bartek wyjadą z Grabiny na zawsze? Stracą wszystko...Zobacz więcej

Rafał będzie wiedział, że musi jakoś podnieść ją na duchu, szczególnie że w jego głowie wciąż będą wybrzmiewać słowa przyjaciela. - Ci goście nie zostawiają niedokończonych spraw, rozumiesz?! Ale wrócą! Trzymaj Sońkę z daleka ode mnie! - powiedział mu Janek.

Stadnicki jako jedyny będzie rozumiał, że Morawski odtrącił Sonię tylko po to, aby chronić jej życie. Mafijni mordercy mogą bowiem wrócić w każdej chwili... Jak to się wszystko skończy? Odpowiedzi na to pytanie będziemy szukać w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Happy end (gość)

    Wezmą ślub i będą żyli długo i szczęśliwie

    09.02.2021 22:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×