"M jak miłość". Steffen Möller jednym z najpopularniejszych Niemców w Polsce. Czym teraz zajmuje się gwiazdor "Europa da się lubić"?

Steffen Möller był jedną z gwiazd programu "Europa da się lubić". Grał też w "M jak miłość" i był jedną z najbardziej sympatycznych postaci w serialu. Czym się teraz zajmuje? Czy wrócił do Niemiec?

Multimedia

Steffen Möller - czym się teraz zajmuje?

Polscy widzowie poznali Steffena Möllera dzięki programowi "Europa da się lubić". Z pochodzenia Niemiec brał udział niemal we wszystkich odcinkach od początku jego emisji w TVP2. W latach 2002–2007 wcielał się w rolę Stefana Müllera w serialu "M jak miłość". Od września do grudnia 2005 roku był gospodarzem pierwszej edycji programu TVP2 "Załóż się". Czym zajmuje się obecnie?

Bohaterowie serialowego hitu TVP, za którymi tęsknimy [GALERIA]Zobacz więcej

Grając w "M jak miłość", gdzie był synem Simony (Agnieszka Fikau-Perepeczko), drugim mężem Małgosi Mostowiak (Joanna Koroniewska), byłym wspólnikiem Marka (Kacper Kuszewski), z którym prowadził pub, a w końcu mężem Elżbiety (Monika Obara), Möller zyskał ogromną popularność i sympatię polskich widzów. Był laureatem takich nagród jak Wiktor (Odkrycie Roku w 2003 r.) czy Telekamera (za udział w programie "Europa da się lubić" w 2004 r.). Odszedł z serialu i zniknął z telewizji. Wydał kilka płyt ze swoimi występami kabaretowymi oraz książki w języku polskim i niemieckim.

Po 2008 roku Steffen dzielił swoje życie między Polską a Niemcami. Teraz przebywa głównie w ojczyźnie, gdzie opiekuje się chorą mamą. Pracuje też nad polską wersją książki pt. "Weronika, twój mąż tu jest! – Gdy Niemcy i Polacy się kochają". - To opowieść trochę kabaretowa: od flirtu i wizyty u teściów, aż do językowych nieporozumień i różnych poglądów na temat wychowania dzieci - mówił w wywiadach Steffen Möller.

Jak zmienili się uczestnicy programu? Czym zajmują się obecnie?Zobacz więcej

Aktor jest stale obecny w Internecie i mediach społecznościowych. Prowadzi swoją stronę internetową i fanpage na Facebooku. Za ich pośrednictwem informuje, jak wygląda życie w Niemczech w czasie pandemii koronawirusa oraz, kiedy można spodziewać się nowych terminów jego występów i spotkań autorskich.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • pokemaniac (gość)

    Ludzie zagrajcie w pokemony! Darmowa gra przegladarkowa dla ludzi w kazdym wieku, wystarczy sie zalogowac z mojego linku http://pokelife.pl/?polec=355251

    23.05.2020 22:14
  • Basia (gość)

    Stefan- ich liebie dich!

    23.05.2020 19:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×