"M jak miłość". Sylwia czy Olga? Którą wybierze Janek?

Kiedy Janek zaczyna randkować z Olgą, następuje nieoczekiwany zwrot akcji. Do kraju wraca Sylwia, która będzie chciała odzyskać mężczyznę. Kogo wybierze Janek?

Multimedia

W 1087. odcinku "M jak miłość" Paweł umawia Janka na randkę w ciemno. Tajemniczą kobietą okazuje się... Olga. Mężczyzna nie kryje radości na jej widok.

  • Kiedy cię zobaczyłem, na tym Placu na Rozdrożu, w pierwszej chwili pomyślałem, że to niemożliwe. Ale w drugiej dotarło do mnie, że jeśli już, to... kurczę, tak naprawdę... jesteś jedyną osobą, którą chciałbym w tej chwili zobaczyć - wyzna Janek.

Randka OIgi i Janka przebiega pomyślnie. Oboje wyznają, że są po przejściach i boją się angażować w nowe uczucie.

CZYTAJ TAKŻE: ANNA GZYRA WRACA DO "M JAK MIŁOŚĆ". SYLWIA CHCE ODZYSKAĆ JANKA?

  • Jeśli uznasz, że między nami coś mogłoby, no wiesz, zaiskrzyć... to na pewno nigdy, przenigdy cię nie skrzywdzę. Masz na to moje słowo - obiecuje Janek.

Tymczasem do Polski wraca Sylwia. Kobieta udaje się do bistro, gdzie opowiada Pawłowi swoją nieszczęśliwą historię. Sylwia przyjechała do kraju, ponieważ tu jej syn ma przejść operację, jednak brakuje jej pieniędzy. Okońska prosi Zduńskiego o pożyczkę i zaznacza, aby ten o niczym nie mówił Jankowi.

Zawadzki jednak wpadnie na Sylwię po randce z Olgą. Jak skończy się to spotkanie? Czy Janek będzie chciał wrócić do Okońskiej? A może wybierze Olgę?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×