"M jak miłość". Syn Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana wkrótce pojawi się na świecie. Rodzice przygotowali już wszystko?

Płeć drugiego dziecka Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana jest już znana. Synek znanej pary już wkrótce przyjdzie na świat. Kto wybrał imię? Czy rodzice przygotowali już wszystkie niezbędne rzeczy, aby powitać nowego członka rodziny?

Multimedia

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan będą mieli syna

Ciąża Barbary Kurdej-Szatan rozgrzewa media i fanów artystki, którzy także nie mogą się doczekać aż jej drugie dziecko pojawi się na świecie. Aktorka potwierdziła niedawno, że razem z mężem, Rafałem Szatanem, spodziewają się syna. - Będziemy mieli syna. Na początku marca zrobiłam badania wykluczające choroby genetyczne i wtedy poznałam płeć dziecka. Wtedy też pozwoliliśmy Hani wybrać imię dla braciszka - powiedziała w wywiadzie dla Party.

Barbara Kurdej-Szatan wybrała już imię dla dziecka. Będzie takie samo jak syna Małgorzaty Rozenek-Majdan?Zobacz więcej

Kurdej-Szatan wciąż nie wypowiedziała na głos, jakie imię otrzyma jej synek, ale wiadomo, że będzie "tradycyjne i piękne". - Okazało się, że choć kiedyś było mało popularne, teraz stało się modne. Natomiast nie ma sensu, abyśmy już potwierdzali jakie, bo tak naprawdę dopiero gdy spojrzymy w oczka naszemu brzdącowi, może okazać się, że pasuje do niego zupełnie inne - zauważyła aktorka. Wskazuje się, że chodzi o imię "Henryk", ale zainteresowani nie potwierdzili tego publicznie.

Syn Basi i Rafała przyjdzie na świat już niedługo. Okazuje się jednak, że rodzice nie przygotowali jeszcze wyprawki dla malucha. - My zawsze wszystko robimy na ostatnią chwilę i zawsze stawiamy na "spontan" – powiedział Rafał Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan powitała nowego członka rodziny. "Zwariowaliśmy ze szczęścia"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Chg (gość)

    I na druga 500 się złapie ,co tak krytykuje

    08.07.2020 11:22
  • Egg (gość)

    Podobno będzie miało mytą głowę szamponem z reklamy, Rafał ma trochę tańczyć i śpiewać piosenki Wodeckiego, Basia z własną książką rozdawać autografy..Wszystko dostępne na platformach VOD w kraju i zagranicą.

    07.07.2020 07:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×