"M jak miłość". Syn Janusza Józefowicza dołączył do obsady serialu! Nowy mężczyzna w życiu Natalki? [CO SIĘ WYDARZY]

Obsada serialu "M jak miłość" właśnie powiększyła się o nowego aktora! Do "M jak miłość" dołączył Jakub Józefowicz, prywatnie syn Janusza Józefowicza! Kogo zagra młody aktor? Sprawdźcie!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Jakub Józefowicz już rozpoczął pracę na planie "M jak miłość", jednak produkcja serialu jeszcze nie ujawnia w kogo się wcieli. Autorzy serialu zapowiadają jedynie, iż występ młodego Józefowicza nie będzie epizodem, tylko dużą rolą oraz, że jego bohater mocno namiesza w życiu Mostowiaków.

Artur będzie prześladował Izę do końca życia! Co zrobi Lewińska? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Co to oznacza? Na razie możemy tylko spekulować. Być może będzie nowym mężczyzną w życiu Natalki (Marcjanna Lelek), która powróci do Grabiny, gdyż jej związek z Frankiem (Piotr Nerlewski) dobiegł końca. Czy Natalka ułoży sobie życie z nowym mężczyzną?

Marcin wyznaje Izie miłość na oczach Ani! Co zrobi dziennikarka? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

To oczywiście póki co tylko spekulacje, ale już wiadomo, że Natalka na stałe wróci do Grabiny, a skoro w okolicy Mostowiaków ma pojawić się nowy mężczyzna, to jest bardzo prawdopodobne, że młodzi poznają się i przypadną sobie do gustu...

Warto dodać, że Jakub Józefowicz już od jakiegoś czasu zajmuje się filmem. Jako reżyser realizuje krótkie metraże; w 2015 nakręcił etiudę "Get to my Love", w którym zagrali m.in. Zofia Wichłacz i Nikodem Rozbicki. Ponadto młody Józefowicz próbuje swoich sił w aktorstwie - do tej pory pojawił się m.in. w jednym odcinku "O mnie się nie martw".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Młody Józefowicz w „ M jak miłość „ porażka, nie pasuje do otoczenia. Wymuszona, popisowa gra aktora

    19.02.2019 12:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×