"M jak miłość". Tadeusz Chudecki stracił bliską osobę przez koronawirusa!

Znany z "M jak miłość" Tadeusz Chudecki podzielił się z mediami tragiczną informacją. We Włoszech jego bliska rodzina zaczęła poważnie chorować. Aktor stracił już bliską osobę przez koronawirusa.

Multimedia

Tadeusz Chudecki polskim widzom najlepiej znany jest z roli Henryka Wojciechowskiego. Aktor jest też uczestnikiem programu "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Chudecki przeżywa ostatnio trudny okres. Posiadający polskie i włoskie obywatelstwo aktor poinformował, że przez szalejącego na świecie koronawirusa stracił już bliską osobę.

Moje podejście do tematu bardzo się zmieniło od momentu, gdy dowiedziałem się, że moja bardzo bliska rodzina we Włoszech zaczęła chorować. Nie jestem już tylko przeciętnym widzem serwisów informacyjnych, który patrzy na wszystko z dystansu, a osobą, która doświadczyła tej epidemii niemal na własnej skórze, bo w bliskim otoczeniu. Straciliśmy dwie osoby. Zmarł brat mojej śp. żony, Albino, który miał 66 lat oraz 58-letni kuzyn. Natomiast drugi brat mojej żony 60-letni Giovanni jest w szpitalu w Mantui pod respiratorem. Walczy o życie. Mamy nadzieję, że będzie dzielny i wszystko się dobrze skończy chociaż w jego przypadku. - powiedział w rozmowie z Faktem Tadeusz Chudecki.

Filmy o mężczyznach i emocjonujące programy rozrywkowe! Co warto zobaczyć w TV?Zobacz więcej

Aktor ubolewa na tym, że nie może pojechać do Włoch na pogrzeb szwagra, ale w pełni popiera zalecenia rządzących.

Sukces czy brak tego sukcesu związanego z walką z koronawirusem będzie uzależniony od tego, na ile będziemy się stosowali do zaleceń. - wyznał.

Słowa wsparcia dla aktora przekazała m.in. Ilona Łepkowska.

Tadziu, wyrazy współczucia… Dobrze, że Cię szwagierka przestrzega, tylko bardzo, bardzo szkoda, że Włosi byli tak nieodpowiedzialni przez tyle tygodni. Teraz płacą za to straszną cenę. Bardzo, bardzo szkoda.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×