"M jak miłość". Tak wyglądał ślub Elki i Stefana. Niewiele brakowało, by się nie odbył! Przypominamy serialową uroczystość

Śluby w serialu "M jak miłość" od lat elektryzują widzów. Kilkanaście lat temu na ślubnym kobiercu stanęli serialowi Elka i Stefan, ale mało brakowało, żeby ich ślub się nie odbył. Jak wyglądała uroczystość i co stało się ze "sprawcami" całego zamieszania? Przypominamy ślub Elki i Stefana z "M jak miłość".

Multimedia

"M jak miłość" - tak wyglądał ślub Elki i Stefana

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka — nawet fikcyjnych postaci z seriali. Bohaterowie "M jak miłość" często ślubują sobie miłość i wierność — niektórzy już kilkakrotnie stawali na ślubnym kobiercu.

Szczęścia w miłości długo szukał Stefan Muller - przyjaciel Marka Mostowiaka i jeden z najbardziej sympatycznych bohaterów w serialu telewizyjnej Dwójki. Sprzed ołtarza uciekła mu Jolka (w tej roli Anita Jancia), a małżeństwo z Małgosią Mostowiak (Joanna Koroniewska-Dowbor) szybko się rozpadło. Syn Simony znalazł jednak szczęście u boku Ellki (Monika Obara) i poślubił ją w 432. odcinku "M jak miłość".

Jak wyglądała uroczystość? Momentu złożenia przysięgi małżeńskiej nie pokazano w serialu, twórcy skoncentrowali się na przygotowaniach do ślubu i niepewności Elki, która od początku przeczuwała, że nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Stefan jednak zapewniał ją, że limit ślubnego pecha ma już wykorzystany.

Te uroczystości zapamiętamy na długo! Zobaczcie najpiękniejsze śluby z polskich seriali!Zobacz więcej

Na ślubie Elki i Stefana obecni byli: ojciec Stefana z narzeczoną, jego matka Simona oraz Mostowiakowie, a także sąsiedzi i przyjaciele z Grabiny. Nie pojawiła się Małgosia, która przygotowała i przekazała nowożeńcom prezent — filiżanki. Życzenia przesłała także Jolka (Anita Jancia), która uciekał Müllerowi sprzed ołtarza — te wyprowadziły jednak Elkę z równowagi.

Nie rozumiem, jak ona ma czelność wypisywać takie rzeczy. "Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Wiesz, że Ci dobrze życzę. Na zawsze pozostaniesz w moim sercu" - irytowała się przyszła żona Stefana.

W finale ślubnego odcinka Elka zatrzasnęła się w toalecie, a wszyscy uznali, że to kolejna kobieta, która porzuciła Niemca w dniu ślubu. Wiadomo, że Elka i Stefan zostali jednak małżeństwem, a po ślubie wyjechali do Niemiec.

W galerii publikujemy zdjęcia z uroczystości. Zobacz, jak wyglądał ślub Elki i Stefana z "M jak miłość".

Zobacz galerię

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×