"M jak miłość". Teresa Lipowska i Małgorzata Różniatowska się nie lubią? Wojna w Grabinie!

"M jak miłość" opowiada o rodzinie, w której wszyscy się kochają. Okazuje się jednak, że w serialowej Grabinie wcale nie panuje sielska atmosfera, a aktorki grające Basię Mostowiak i Zosię Kisielową nie są do siebie przyjaźnie usposobione.

Multimedia

Teresa Lipowska i Małgorzata Rożniatowska grają w "M jak miłość" najlepsze przyjaciółki, jednak okazuje się, że poza ekranem nie darzą się nawzajem sympatią. Czy wszystkiemu winni są scenarzyści serialu?

Zosia w ciąży? Julka Wróblewska zdradziła kilka faktów [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Od jakiegoś czasu Basia Mostowiak zeszła na dalszy plan. O wiele bardziej eksponowano wątki dotyczące młodszych bohaterów: Piotrka (Marcin Mroczek) i Kingi (Katarzyna Cichopek), Marcina (Mikołaj Roznerski) czy Uli (Iga Krefft). Jak donosi "Fakt", nie podobało się to Teresie Lipowskiej, która jednak potrafiła zrozumieć, że trzeba ustąpić miejsca młodszemu pokoleniu.

Teraz jednak scenarzyści coraz więcej czasu antenowego poświęcają Zosi Kisielowej, granej przez Małgorzatę Rożniatowską. Choć jest w podobnym wieku co Basia, jej barwna osobowość i zadziorny charakter zapewniły jej powodzenie wśród widzów. Niestety, faworyzowanie Kisielowej przez twórców serialu sprawiło, że między dwiema aktorkami panuje napięta atmosfera. Czy znajdziemy jej odzwierciedlenie na ekranie? W końcu Zosia zamierza odbić Basi adoratora - to może skończyć się poważnym konfliktem!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×