"M jak miłość". Teresa Lipowska opowiedziała o swoim synu. Nie chciała, aby Marcin Zaliwski też został aktorem?

Teresa Lipowska rzadko dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Ostatnio postanowiła jednak opowiedzieć o swoim synu, Marcinie Zaliwskim. Dlaczego nie chciała, aby też został aktorem?

Multimedia

Teresa Lipowska opowiedziała o swoim synu

Uwielbiana przez widzów serialowa Barbara Mostowiak z "M jak miłość" jest jedną z najbardziej cenionych polskich aktorek. Raczej nie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego, ale wiadomo, że dwa razy była mężatką. Owocem miłości Teresy Lipowskiej i jej drugiego męża, aktora Tomasza Zaliwskiego, jest ich syn, Marcin.

Teresa Lipowska prosi o wsparcie samotnych w czasie epidemii. "Teraz są cztery ściany i ja sama"Zobacz więcej

O tym, jak bardzo wyczekanym dzieckiem był Marcin, Teresa Lipowska opowiedziała w rozmowie z portalem polki.pl. "Byłam zrozpaczona, bo nie wyobrażałam sobie życia bez dzieci. Zdecydowałam się więc na adopcję. I kiedy z przyjaciółką Zosią Lengrenową zaczęłyśmy jeździć po domach dziecka – nagle zaszłam w ciążę. I to był cud" - zdradziła. Po 10 latach starań, w 1974 roku aktorka została mamą. "Jego narodziny były dla mnie najwspanialszą premierą, jaką przeżyłam" - przyznała.

Okazuje się jednak, że mimo narodzin syna, Lipowska nie chciała zrezygnować z pracy. Kiedy Marcin miał trzy miesiące wróciła na deski teatru. Syn nie ma jednak jej tego za złe. "Nie odczuwałem braku mamy, przyzwyczaiłem się, że wieczorami wychodziła do teatru (...) Czas, który spędzała ze mną, wykorzystywała bardzo intensywnie: czytała mi, spacerowaliśmy w parku" - powiedział Zaliwski w jednym z wywiadów. Wyjawił też, że mama nigdy nie namawiała go do tego, żeby został aktorem, bo "to niewdzięczny zawód".

Teresa Lipowska trafi do domu opieki? Aktorka komentuje!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×