"M jak miłość". Teresa Lipowska pokazała mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Stare meble tworzą wyjątkowy klimat

Teresa Lipowska sprzedała duży dom i teraz mieszka w bloku na warszawskim Ursynowie. Aktorka znana z roli Barbary Mostowiak z serialu "M jak miłość" opowiedziała o warunkach w jakich żyje na co dzień.

Multimedia

Teresa Lipowska gra Barbarę Mostowiak w "M jak miłość" już od przeszło 20 lat. 83-letnia kilka lat temu zaprosiła redakcję "Super Expressu" do swojego mieszkania na warszawskim Ursynowie. Aktorka zrezygnowała z dużego domu na rzecz mieszkania w bloku za namową syna. - Myślałam, że nigdy nie wyprowadzimy się z mojego ukochanego domu. Jednak gdy syn się ożenił, stwierdził, że chce mieszkać osobno, a my z moim mężem Tomaszem zdaliśmy sobie sprawę z tego, że nie damy rady, bo dom - jak wiadomo - wymaga remontów czy chociażby sprzątania - opowiadała "SE" Teresa Lipowska.

Teresa Lipowska skomentowała plotki o odejściu z serialu. Co będzie dalej z Barbarą Mostowiak?Zobacz więcej

W aranżacji nowej przestrzeni pomagała jej synowa, która ma smykałkę do urządzania wnętrz. W jakich warunkach mieszka teraz aktorka? Mieszkanie Teresy Lipowskiej jest duże i jasne. -Klimat tworzą meble przywiezione z dawnego domu. Te same fotele, ukochana komoda, etażerka - tłumaczyła w rozmowie z "Super Expressem".

W mieszkaniu Teresy Lipowskiej na warszawskim Ursynowie nie brakuje bibelotów i wszelkiego rodzaju pamiątek, także tych po jej zmarłym w 2006 roku mężu, Tomaszu Zaliwskim.

Często bywa tak, że starsi ludzie gromadzą wiele niepotrzebnych rzeczy, ale takich, z którymi przeszli kawałek życia. Ja też mam dużo takich pamiątek - aniołów, czasem je dostaję, czasem sama kupuję, i serduszek, bo właśnie tak nazywał mnie mój mąż, "serduszko" - dodała Teresa Lipowska.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×