„M jak miłość". To ona tworzyła największe, serialowe hity! Czym dzisiaj zajmuje się Ilona Łepkowska?

Od „M jak miłość" po „Barwy szczęścia". Ilona Łepkowska przez lata odpowiadała za scenariusze najpopularniejszych, polskich seriali. Wątki, które tworzyła oglądały z zapartym tchem miliony widzów. Co dzisiaj słychać u królowej polskich seriali?

Multimedia

Królowa polskich seriali - Ilona Łepkowska. Co u niej słychać?

Gdy parę lat temu tragiczna śmierć dotknęła Hankę Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska), mówiło się o tym, że to kara za chęć odejścia z serialu. Podobno, gdy Ilonie Łepkowskiej nie spodobała się decyzja aktorki, zaplanowała jej dość komiczną śmierć w kartonach. Czy to prawda? Nie wiadomo, natomiast scenarzystka uchodziła za cesarzową na planie seriali, za które odpowiadała. Sam fakt, że nie będąc aktorką, była równie znana co gwiazdy jej produkcji o czymś świadczy.

Basia przeżyje prawdziwy dramat! Zaufa nieznajomemu, a on ją skrzywdziZobacz więcej

Przez lata spod jej ręki wychodziło prawdziwe perły i hity srebrnego ekranu. Odpowiadała ze scenariusz "M jak miłość", "Barw szczęścia", "Na dobre i na złe", "Korona królów" i wiele innych.

O Karolinie Borkowskiej mówiła cała Polska. Popularny serial i okładka w Playboyu!Zobacz więcej

Ilona Łepkowska i Małgorzata Kożuchowska znowu razem

Wiele ciętych słów i ostrych opinii mocno wyrobiło jej markę przez lata. Jednak, gdy w roku 2021 pojawiły się informacje o ponownej współpracy z Małgorzatą Kożuchowską, było to sporym zdziwieniem. Mimo niesnasek z przeszłości, scenarzystka powierzyła aktorce główną rolę w swojej najnowszej produkcji. Film "Zołza", na podstawie książki Łepkowskiej "Idealna rodzina", który ma mieć premierę we wrześniu tego roku jest swego rodzaju dowcipną autobiografią autorki. Obok Kożuchowskiej, w filmie wystąpi Artur Żmijewski, z którym scenarzystka pracowała przez lata na planie "Na dobre i na złe".

No pani Małgorzata Kożuchowska to świetna aktorka i na pewno będzie umiała zamienić się w Zołzę

Powodzenia 🙂

Gratulacje, będzie petarda! - to niektóre z komentarzy pod postem

Ciekawe jak ta współpraca będzie wygląda na ekranie.

W galerii zobaczycie jak zmieniała się przez lata i jak wygląda teraz

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×