"M jak miłość". To Tomek Ciachorowski rzucał kamieniami w dinozaury? Twórcy serialu żartują z wpadki Ewy Kopacz!

Na Instagramie serialu "M jak miłość" pojawił się żart nawiązujący do ostatniej wpadki byłej premier Ewy Kopacz! Sprawdź!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Artur (Tomasz Ciachorowski) należy do najbardziej brutalnych i bezwzględnych postaci w serialu "M jak miłość"! Przez bardzo długi czas zastraszał Izę (Adriana Kalska) i walczył o jej względy z Marcinem (Mikołaj Roznerski). Nawet teraz, gdy już jest za kratkami, nie przestaje prześladować swojej byłej żony za pomocą wynajętych bandytów.

Szymek zatęskni za Anią! Marcin nie dopuści do ich kontaktów?Zobacz więcej

Okazuje się jednak, że Artur wkroczył na drogę okrucieństwa już bardzo dawno temu! Jak wynika ze zdjęcia, które serial "M jak miłość" wstawił na swojego Instagrama, to właśnie on rzucał kamieniami w dinozaury!

Żart twórców serialu nawiązuje oczywiście do wpadki Ewy Kopacz, która w jednym z wywiadów stwierdziła, że ludzie polowali na dinozaury rzucając w nie przez kilka miesięcy kamieniami. Jest to oczywista nieprawda, gdyż dinozaury wyginęły kilkadziesiąt milionów lat przed pojawieniem się człowieka. Samo zdjęcie Ciachorowskiego pochodzi ze spektaklu "Jaskiniowcy" w którym poza gwiazdą serialu "M jak miłość" można zobaczyć wielu innych znanych aktorów, m. in. Waldemara Obłozę ("Na Wspólnej"), Mirosława Zbrojewicza ("1983") i Dawida Czupryńskiego ("Na Wspólnej").

Szorstkie pożeganie Olka i Anety! Już nigdy się nie zobaczą?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz, co Ewa Kopacz mówiła o polowaniu na dinozaury!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×