"M jak miłość". Tomasz Ciachorowski był ofiarą stalkera! Sprawa miała finał w prokuraturze!

Tomasz Ciachorowski, czyli Artur z "M jak miłość", musi żyć ze złą sławą swojego bohatera! Aktor był nawet ofiarą stalkera! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Tomasz Ciachorowski jest najbardziej znany z roli Artura w serialu "M jak miłość". Większość fanów docenia go za bardzo wiarygodną kreację psychopaty, lecz niektórzy biorą serial zbyt serio i oceniają jego osobę przez pryzmat serialowej postaci.

Artur dopadnie Izę w dniu ślubu? Dramatyczna groźba Tomka Ciachorowskiego!Zobacz więcej

W ostatnim wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień" Ciachorowski przyznał, że padł ofiarą stalkera. Nieznajomy mężczyzna przesyłał mu personalne pogróżki, w których groził mu śmiercią! Aktor zgłosił sprawę na policję. Stalker został szybko namierzony i przesłuchany. Po interwencji policji mężczyzna przeprosił aktora i wyraził skruchę. Mimo że serialowy Artur chce wierzyć, że groźby nie były poważne, to i tak postanowił zgłosić sprawę do prokuratury.

Aktor zaznaczył jednak w wywiadzie, że dużo częściej spotyka się z sympatią i wdzięcznością ze strony fanów i że praca aktorska przynosi mu wiele satysfakcji. Miejmy nadzieję, że takie negatywne doświadczenia już się nie powtórzą i będziemy mogli oglądać Tomasza Ciachorowskiego jeszcze w wielu wspaniałych filmach i serialach!

Zobacz galerię

Tomasz Ciachorowski o programie "Agent - gwiazdy":

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×