"M jak miłość". Tomasz Oświeciński pokazał zdjęcie sprzed lat! Jest nie do poznania

Tomasz Oświeciński pochwalił się zdjęciem z czasów, gdy miał 21 lat! Ciężko uwierzyć, że to ta sama osoba! Jak wtedy wyglądał? Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

Tomasz Oświeciński zdobył ogólnopolską sławę dzięki roli "Stracha" w filmie Patryka Vegi "Pitbull. Nowe porządki" i do dziś jedną z barwniejszych postaci polskiego show-biznesu, którą obecnie większość widzów kojarzy z roli Andrzejka w "M jak miłość".

Antek Królikowski, Joanna Opozda, Rafał i Gabriel z "Królowych życia" i inni premierze nowego filmu Patryka Vegi Zobacz więcej

Wszyscy kojarzą go wizerunkiem kulturysty czy też "pakera", lecz okazuje się aktor w latach 90. wyglądał zupełnie inaczej! Oświeciński opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie sprzed lat i musimy przyznać, że bez podpisu ciężko byłoby nam odgadnąć, kto się na nim znajduje!

Aktor na zdjęciu z uroczystości ślubnej ubrany jest w niebieski garnitur, ma szczupłą, niewysportowaną budowę ciała i... bujną czuprynę. - Styl - tego nie można się nauczyć, z tym się trzeba urodzić... Uwierzycie, że ten przystojniak z bujną grzywą to ja w wieku 21 lat? - skomentował żartobliwie aktor.

Fani nie mogli wyjść z szoku! - No nie wierzę, Panie Tomaszu, ten wymuskany laluś to Pan? A tak całkiem serio, "odwróciłabym się" za tym garniturkiem - napisała w komentarzu jedna z fanek. A wy którą wersję Tomasza Oświecińskiego wolicie? Obecną czy z lat 90.? Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz galerię

*Źródło" przeAmbitni.pl/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • WYSTOPI (gość)

    TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO

    06.09.2020 12:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×