"M jak miłość". Tomasz Oświeciński w długich włosach! Internauci twierdzą, że wygląda jak siostra Anny Grodzkiej!

Tomasz Oświeciński pochwalił się zdjęciem w długich włosach! Metamorfoza aktora spotkała się z żywą reakcją internautów, którzy twierdzą, że aktor wygląda teraz jak siostra Anny Grodzkiej! Zobaczcie, jak Tomasz Oświeciński zmienił się do nowej roli.

Multimedia

Tomasz Oświeciński to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Oprócz roli Andrzejka w serialu "M jak miłość" możemy go oglądać w hitowych produkcjach Patryka Vegi. W lipcu 2019 roku do polskich kin trafi film "Fighter" w reżyserii Konrada Maximiliana, w którym oprócz Piotra Stramowskiego i Mikołaja Roznerskiego będziemy mogli oglądać właśnie Tomasza Oświecińskiego.

Aktor chętnie dzieli się z fanami nowinkami z planów zdjęciowych. Ostatnio w sieci głośno zrobiło się o jego najnowszej metamorfozie do roli. -Ładnemu we wszystkim ładnie - podpisał zdjęcie w długich włosach Oświeciński.

Grażyna Torbicka komentuje współczesne polskie kino. Co sądzi o filmach Patryka Vegi?Zobacz więcej

Zdjęcia aktora w nowej fryzurze wywołały żywą reakcję w sieci. Internauci zdążyli już okrzyknąć Tomasza Oświecińskiego siostrą Anny Grodzkiej — pierwszej otwarcie transseksualnej osoby w polskim parlamencie. Niektórzy pytają, czy aktor postanowił przeistoczyć się w Gabryśkę — koleżankę zwariowanej Mariolki, czyli postaci wykreowanej przez Kabaret Paranienormalni.

Przecież to siostra "pani" Anny Grodzkiej

A jednak Grodzka ma siostrę

Czy to Gabryśka koleżanka Mariolki?

Zobaczcie, jaką metamorfozę przeszedł Tomasz Oświeciński do nowej roli. Czy wam też przypomina teraz Annę Grodzką?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×