"M jak miłość". Tomasz Oświeciński został hodowcą koni! Wszystko dla córki? [ZDJĘCIA]

Tomasz Oświeciński odkrył nową pasję! Razem z córką mają jeździ konno. Nowe hobby wciągnęło go na tyle, że postanowił kupić własnego konia!

Multimedia

Tomasz Oświciński jest aktorem bardzo wszechstronnym. Mimo że warunki fizyczne predestynują go do konkretnych ról, to nie boi się on nowych wyzwań. Pokazują to m.in. jego role w serialu "M jak miłość" czy w filmie "Polityka", w którym wciela się w księdza.

Odmieniona Dominika Ostałowska zachwyciła fanów! Zobacz więcej

Okazuje się, że w doborze pasji Tomasz Oświeciński potrafi myśleć nieszablonowo. Jego nowym hobby są konie. Miłością do tych zwierząt zaraziła go córka Maja, która sama także idzie w ślady ojca, dzięki czemu możemy oglądać ją w serialu "Na Wspólnej". Aktor tak mocno wkręcił się w nową pasję, że postanowił kupić własnego konia!

Nowy zakup gwiazdy serialu "M jak miłość" to pięcioletni Omer. Aktor już zlecił dla niego specjalistyczne treningi. Prawdopodobnie będzie chciał wystawiać go w różnych zawodach. Niewykluczone, że również sam będzie często go dosiadał albo wykorzysta go na potrzeby treningów swojej córki!

Mamy nadzieję, że Tomasz Oświeciński będzie czerpał z nowej pasji mnóstwo satysfakcji!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lusia (gość)

    Brawo .

    14.08.2019 08:45
  • Kioto (gość)

    :) Został właścicielem konia, nie hodowcą. Hodowca jak sama nazwa wskazuje, hoduje, ma stadninę, klacze stadne i ew. ogiera (lub wozi do wybranych ogierów). Hodowcom rodzą się źrebaki itd itp. Wtedy można mówić o kimś, że jest hodowcą. :) Pan Tomasz póki co został właścicielem i serdecznie mu gratuluję nowej pasji.

    13.08.2019 20:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×