"M jak miłość" TVP2 10.09.2013 odc. 999. Jane Buford zgwałcona!

Sprawdź, co wydarzy się w 999. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany we wtorek 10 września o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 999. odcinku "M jak miłość" w drodze do Grabiny Jane Buford (Joanna Osyda) zostaje brutalnie napadnięta i zgwałcona przez Darka - kierowcę tira (Paweł Ferens). Traumatyczne wydarzenie sprawia, że Janka i Paweł (Rafał Mroczek) zbliżają się do siebie. Młody Zduński obiecuje skrzywdzonej kuzynce, że zemści się na gwałcicielu.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 16.09.2013 ODC. 1000. MAREK WYBIERA EWĘ! ANKA UDAJE CIĄŻĘ! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP ODC. 998. SZCZEGÓŁY WYJAZDU MAŁGOSI DO STANÓW ZJEDNOCZONYCH

Paweł udaje się do Grabiny na parking dla ciężarówek w poszukiwaniu Darka. Gdy jednak przypadkiem zaczyna rozmawiać z bandytą, nie domyśla się, że to właśnie on zgwałcił Jane. Darek udaje, że nic nie wie o napadzie, jednak postanawia śledzić Pawła, który może go doprowadzić do Janki. Planuje bowiem zastraszyć swoją ofiarę...

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" NOWE ODCINKI. CO SIĘ STANIE Z JANE BUFORD? [WIDEO] NOWE ODCINKI "M JAK MIŁOŚĆ". KASIA W NIEBEZPIECZEŃSTWIE! URATUJE JĄ MARCIN!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×