"M jak miłość" TVP2 1.04.2013 odc. 979. Co się wydarzy? Marta wyrzuci Andrzeja z domu!

Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 979. "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 1.04.2013 o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 976. odcinku serialu Andrzej (Krystian Wieczorek) dowiaduje się, że jest ojcem 10-letniego Piotrusia (Hubert Zdaniuk). Zanim zdąży powiedzieć o tym żonie, ubiega go Holtz (Grzegorz Milczarek), który informuje Martę (Dominika Ostałowska) o bolesnym fakcie z życia jej męża. Kobieta jest załamana i traci zaufanie do Andrzeja, bo uważa, że ten wiedział wcześniej, że Piotrek to jego syn.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 19.03.2013 ODC. 976. CO SIĘ WYDARZY? ZUZA WYLECI Z PRACY?! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 18.03.2013. CO SIĘ WYDARZY W 975. ODCINKU? IZA UWODZI PAWŁA, CHOĆ MA MĘŻA I DZIECKO!

W 979. odcinku Marta próbuje dowiedzieć się więcej na temat konktaktów męża z Holtzem. Andrzej jednak unika odpowiedzi na pytania i nie zamierza wtajemniczać żony w swoje sprawy. Ponadto, postanawia nakłonić Edytę (Ewa Bukowska), by ujawniła Piotrkowi prawdę o tym, kto jest jego ojcem. Kobieta odmawia ze względu na Janusza (Wojciech Błach), który nadal chce zajmować się chłopcem jak własnym synem.

Po wizycie u Edyty we własnym domu czeka na Andrzeja nieprzyjemna niespodzianka. Marta spakowała jego walizki i oświadcza, że ma się wyprowadzić i uporządkować swoje sprawy. Kobieta obawia się, że nic tak naprawdę nie wie o mężczyźnie, za którego wyszła.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 25.03.2013 ODC. 977. CO SIĘ WYDARZY? ARTUR ZDRADZI MARYSIĘ?!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×