"M jak miłość" TVP2 11.03.2013. Co się wydarzy w 973. odcinku? Wojciech Marszałek próbuje zabić Michała Ozona?!

Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 973. "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek, 11.03.2013 o godzinie 20:40!

Multimedia

W 973. odcinku serialu Wojciech Marszałek (Emilian Kamiński) postanawia dać nauczkę byłemu kochankowi swojej córki Madzi (Anna Mucha) - Michałowi Ozonowi (Dariusz Wnuk). Zanim jednak uda się do mieszkania chłopaka, odwiedza w bistro Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) i informuje go, że wybiera się do Ozona. Paweł widzi, że Marszałek jest zdenerwowany i agresywny.

Po jakimś czasie Wojciech przychodzi do Michała i wyrzuca mu, że zmarnował życie jego córki. Mężczyzna nie pamięta kolejnych zdarzeń, jednak okazuje się, że krótko po jego wizycie Ozon trafia do szpitala z poważną raną w brzuchu po pchnięciu nożem. Oczywistym podejrzanym jest właśnie Marszałek. Madzia nie wierzy jednak w winę ojca, który zostaje aresztowany. Zanim jednak trafi do aresztu, znajdzie się w szpitalu, gdzie lekarze odkryją u niego guza mózgu.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 25.02.2013 I 11.03.2013. CO SIĘ WYDARZY W ODCINKU 969. I 973.? ANNA JEST W CIĄŻY Z MARKIEM?! MAREK RZUCI ANNĘ DLA EWY?

W 975. odcinku serialu okazuje się, że Michał po odzyskaniu przytomności pamięta, kto go napadł. I nie był to Wojciech Marszałek! Madzia odwiedza w szpitalu dawnego kochanka, z którym wyjaśnia sobie wszystkie ważne sprawy, dzięki czemu mogą rozstać się w pokoju.

Kto napadł na Michała? I jak będzie przebiegało leczenie Wojciecha Marszałka?

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×