"M jak miłość" TVP2 14.05.2013 odc. 992. Mostowiakowie przygrywają w sądzie z Jane Buford!

Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 992. "M jak miłość", który zostanie wyemitowany we wtorek 14 maja o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 992. odcinku serialu zapada wyrok w sprawie domu w Grabinie. Sąd uznaje, że Jane Buford (Joanna Osyda) ma do niego prawo i Mostowiakowie muszę zapłacić dziewczynie 300 tys. złotych. Lucjan (Witold Pyrkosz), Barbara (Teresa Lipowska), Marek (Kacper Kuszewski) i Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) są załamani, bo nie wiedzą, skąd wziąć takie pieniądze.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 6.05.2013 ODC. 989. TOMEK ZRYWA PRZYJAŹŃ Z AGNIESZKĄ DLA MAŁGOSI! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 23.04.2013 ODC. 986. CO SIĘ WYDARZY? PAWEŁ FLIRTUJE Z JANKĄ!

Zgodnie z wyrokiem sądu spłatą powinien zająć się Marek, ponieważ to on jest formalnym właścicielem domu i ziemi w Grabinie. Mostowiakowie jednak nie chcą zgodzić się na to, by ich jedyny syn popadł w długi, dlatego postanawiają uzyskać pieniądze w wyniku sprzedaży domu. Barbara przekonuje rodzinę, że jej i Lucjanowi wystarczy niewielkie mieszkanie gdzieś w bloku i że nie mają z Lucjanem wielkich potrzeb. Marek nie chce się zgodzić, by rodzice sprzedali ukochany dom. Być może jednak nie będzie miał wyboru i zgodzi się Lucjanem i Barbarą, by w ten sposób spłacić Jankę.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2. MAŁGOSIA ROZSTANIE SIĘ Z TOMIEM I... WYJEDZIE ZA GRANICĘ!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×