"M jak miłość" TVP2 14.10.2013 odc. 1008. Andrzej zdradzi Martę z nową szefową?!

Sprawdź, co wydarzy się w 1008. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 14 października o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 1005. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany 1 października, Andrzejowi (Krystian Wieczorek), który został zawieszony przez Radę Adwokacką i przez dziewięć miesięcy nie może prowadzić nowych spraw, Werner (Jacek Kopczyński) proponuje pracę w kancelarii u swojej kuzynki Joli (Monika Krzywkowska) w Milanówku.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 1.10.2013 ODC. 1005. AGNIESZKA SIĘGA PO AMFETAMINĘ! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 22.10.2013 ODC. 1011. KASIA W CIĄŻY Z MARCINEM?![/sc]

Marta (Dominika Ostałowska) nie jest zachwycona propozycją Wernera. Ten jednak stara się przekonać Andrzeja, by zgodził się pomagać Joli. Serwis SuperSeriale.pl cytuje, co powie Adam.

- Moja kuzynka, Jola Kaczmarek… Była tu kiedyś u nas, pamiętasz? W każdym razie, Jolka jest właścicielką kancelarii w Milanówku. Ma głowę na karku, ale brakuje jej doświadczenia w zawodzie, otrzaskania. Przydałby się jej ktoś, kto sam będąc w cieniu, podpowiedziałby jej parę ciekawych rozwiązań, pomógł w trudniejszych sprawach, wiesz... - Adam zawiesza głos i spogląda na przyjaciela. - Plus wziąłby na siebie administracyjną robotę. A dla ciebie to byłaby bezpieczna przystań na tych dziewięć miesięcy…

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 14.10.2013 ODC. 1008. KINGA ZDRADZI PIOTRKA Z ROBERTEM! "M JAK MIŁOŚĆ" - ANNA MUCHA I KASIA CICHOPEK W CIĄŻY. CO Z KINGĄ ZDUŃSKĄ I MADZIĄ MARSZAŁEK?[/sc]

Marta podejrzliwie słucha o Joli, bo boi się, że Andrzej znów ją zdradzi. Jednak Werner uspokaja kobietę, że kuzynka nie należy do piękności, a wręcz jest szpetna jak noc. Kiedy panowie zostają sami, Adam zapewnia Andrzeja, że jego kuzynka ma niesamowite ciało.

W 1008. odcinku "M jak miłość" Andrzej zgadza się przyjąć propozycję Wernera. Spotyka się z Jolą Kaczmarek, która okazuje się piękna, a do tego wcale nie ukrywa, że jest zachwycona nowym współpracownikiem. Jej życiowym partnerem okazuje się Wiktor Żak (Piotr Grabowski), były adorator Marty. Z kolei Werner zatrudnia u siebie konsultanta. Okazuje się, że zostaje nim właśnie Wiktor - zdradza serwis SuperSeriale.pl.

Jak, Waszym zdaniem, rozwinie się znajomość Andrzeja i Joli?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×