"M jak miłość" TVP2 14.10.2013 odc. 1008. Pożar w domu Krysi i Wojtka! Winny Zbyszek!

Sprawdź, co wydarzy się w 1008. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 14 października o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W odc. 1008 "M jak miłość" okazuje się, że Zbyszek (Andrzej Precigs) nadal darzy uczuciem byłą żonę Krystynę (Hanna Mikuć) i ma nadzieję, że jeszcze kiedyś będą razem. Nie przeszkadza mu fakt, że jego ukochana jest związana z Wojtkiem Marszałkiem (Emilian Kamiński). Zbyszek postanawia wyznać ukochanej miłość w dość nietypowy sposób.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 14.10.2013 ODC. 1008. KINGA ZDRADZI PIOTRKA Z ROBERTEM "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 14.10.2013 ODC. 1008. ANDRZEJ ZDRADZI MARTĘ Z NOWĄ SZEFOWĄ?[/sc]

Jak informauje serwis SuperSeriale.pl, w odc. 1008 "M jak miłość" mężczyzna jedzie na bazar po fajerwerki, a potem odwiedza dom Marszałka i Krysi, gdzie zamierza zorganizować pokaz sztucznych ogni. Planuje zakraść się do środka i wyznać ukochanej swoje uczucia na tle płonących fajerwerków.

Niestety, Zbyszek trafia na moment, gdy Krysia i Wojtek czule się przytulają. Widząc ukochaną w ramionach innego, z wrażenia upuszcza zapaloną zapałkę na przygotowane fajerwerki. Po chwili ogień opanowuje cały dom. Wizyta Filarskiego kończy się gigantycznym pożarem! On sam ucieka z domu ukochanej i jej partnera.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 22.10.2013 ODC. 1011. KASIA W CIĄŻY Z MARCINAM?! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 7.10.2013 ODC. 1006. TOMEK POZNAJE PRAWDĘ O ROMANSIE AGNIESZKI I MARCINA [/sc] W ciągu kilku chwil po domu Krysi i Wojtka zostają tylko zgliszcza. Kinga (Kasia Cichopek) przygarnia matkę i Marszałka do siebie. Tymczasem Filarski chce się przyznać, że to on zaprószył ogień. Nim jednak się na to zdobywa, policja ustala, że doszło do podpalenia i za podejrzanych uznaje właścicieli domu...

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×