"M jak miłość" TVP2 15.04.2013 odc. 983. Co się wydarzy? Marek ostatecznie zrywa z Anką!

Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 983. "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek, 15.04.2013 o godzinie 20:40!

Multimedia

W 983. odcinku serialu Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) postanawia ostatecznie zakończyć relację łączącą go z Anką (Tamara Arciuch). Mężczyzna, który przez kilka ostatnich tygodni dzielił swój czas między szwagierkę i Ewę (Dominika Kluźniak) zdecydował się związać z tą ostatnią. Anka, która od dawna przeczuwała, że jej kochanek coraz bardziej zbliża się do Ewy, próbowała zatrzymać go przy sobie na wiele sposobów. Jak się okazuje, bezskutecznie.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 16.04.2013 ODC. 984. AGNIESZKA PRÓBUJE SIĘ ZABIĆ! RATUJE JĄ TOMEK! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 9.04.2013 ODC. 982. TRUDNA ROZMOWA ANDRZEJA Z JANUSZEM

Podczas spotkania, Marek tłumaczy Ani, że ta zbyt wiele od niego oczekuje. Przypomina jej, że na początku znajomości obiecali sobie, że nie jest to zobowiązująca relacja i może się zakończyć w każdej chwili. Mężczyzna tłumaczy, że nie może dać Ani tego, czego ta oczekuje. Zapewnia jednak, że w żadnym wypadku nie chce jej zranić.

Anka reaguje na słowa Marka bardzo emocjonalnie. Zarzuca mu manipulację i to, że już się nią znudził, więc teraz ucieka do Ewy. Przyznaje, że wiedziała o tym, że para się spotyka i widziała ich całujących się przed operą.

Po burzliwym rozstaniu Anka zaczyna coraz częściej zaglądać do kieliszka...

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach serialu

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×