"M jak miłość" TVP2 15.10.2013 odc. 1009. Stanisław podrywa Barbarę na racuchy

Sprawdź, co wydarzy się w 1009. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany we wtorek 15 października o godzinie 20:45 w Dwójce!

Multimedia

W odc. 1009 "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) jedzie do uzdrowiska w Nałęczowie. Już podczas pierwszego spaceru na kobietę zwraca uwagę Stanisław Sieńczyłło (Włodzimierz Matuszak). Mężczyzna jest oczarowany żoną Lucjana (Witold Pyrkosz) i od razu przystępuje do nawiązania znajomości. Podchodzi do Barbary i pyta ją, czy przypadkiem się nie znają. Mostowiakowa czuje się urażona śmiałością przystojnego kuracjusza i szybko się oddala. [sc] CZYTAJ TAKŻE: NOWE ODCINKI "M JAK MIŁOŚĆ". BARBARA ZDRADZI LUCJANA?! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 21.10.2013 ODC. 1010. TOMEK CHODAKOWSKI SPOTKA NOWĄ MIŁOŚĆ?[/sc]

W odc. 1009 "M jak miłość" po kilku godzinach Barbara słyszy pukanie do drzwi pokoju. Okazuje się, że na korytarzu z bukietem kwiatów stoi Stanisław. Serwis SuperSeriale.pl przytacza rozmowę pary.

- O, a co pani tu robi? - pyta zdziwiony Sieńczyłło. - Ja tu mieszkam, to mój pokój! - Niemożliwe… Tu mieszka pani Jadzia… - Co pan opowiada, tu nie ma żadnej pani Jadzi!

Zdenerwowana Barbara zatrzaskuje drzwi, jednak bukiet kwiatów zatrzymuje. Niedługo potem Mostowiakowa napotyka Stanisława w lokalnej kawiarni. Mężczyzna od razu przystępuje do ataku.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 5.11.2013 ODC. 1015. JANKA ZABIJA DARKA! PAWEŁ OSKARŻONY O ZABÓJSTWO! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 14.10.2013 ODC. 1008. POŻAR W DOMU KRYSI I WOJTKA! WINNY ZBYSZEK![/sc]

- Zacznijmy jeszcze raz, bo początek mieliśmy nienajlepszy… Stanisław Sieńczyłło, bardzo mi przyjemnie! Chciałbym się jakoś w pani oczach zrehabilitować, a frezje to trochę za mało... Więc może pozwoli się pani zaprosić na pyszne racuchy, jabłka w cieście? Tu niedaleko jest wspaniała cukiernia i byłoby mi bardzo miło...

Barbara od razu studzi zapał amanta jednym lodowatym spojrzeniem. - O, nie, proszę pana, nie ma mowy! Ja mam męża… I nie chadzam z nieznajomymi na racuchy! - przytacza słowa bohaterki serwis SuperSeriale.pl.

Po powrocie do pensjonatu Barbara wdaje się w kłótnię przez telefon z Lucjanem. Żeby zemścić się na mężu, postanawia pozwolić sobie na niewinny flirt z nałęczowskim donżuanem.

Jak myślicie, Barbara zdradzi Lucjana?

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

"M jak miłość" odc. 1009, 15.10.2013, TVP2, godz. 20.45

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×