"M jak miłość" TVP2 16.04.2013 odc. 983. Agnieszka próbuje się zabić! Ratuje ją Tomek!

Sprawdź, co wydarzy się w 983. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany we wtorek 16 kwietnia o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 983. odcinku "M jak miłość" Agnieszka (Magdalena Walach) postanowi targnąć się na swoje życie. Zresztą, jej zachowanie już od jakiegoś czasu wzbudza niepokój otoczenia. Przebywająca w Szczecinie kobieta zamknęła się w domu i przestała kontaktować z kimkolwiek poza siostrą Martą (Dominika Ostałowska), której zwierza się, że nie ma już siły walczyć o Tomka. Z kolei Tomek (Andrzej Młynarczyk), nie mogąc się skontaktować z Agnieszką, decyduje się, pomimo sprzeciwu i niezadowolenia Małgosi (Joanna Koroniewska) pojechać do Szczecina.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" 1.04.2013 ODC. 979. CO SIĘ WYDARZY? MARTA WYRZUCI ANDRZEJA Z DOMU! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2. 25.03.2013 ODC. 977. CO SIĘ WYDARZY? ARTUR ZDRADZI MARYSIĘ?!

Po przybyciu na miejsce Chodakowski jest zmuszony wyważyć drzwi, ponieważ Agnieszka nie daje znaku życia. Znajduje ją nieprzytomną, dlatego od razu dzwoni po pogotowie, a następnie czuwa przy jej łóżku. Zaniepokojony stanem Agnieszki Tomek obiecuje jej, że wkrótce znów odwiedzi ją w Szczecinie. Kobieta obawia się jednak, że takie wyjazdy popsują jego relację z Małgosią. Niemniej, jest mu bardzo wdzięczna za to, co dla niej zrobił i zapewnia, że odzyskała chęć do życia.

Komentarze

Skomentuj
  • lola (gość)

    Marta jest siostrą Agnieszki?

    29.03.2013 18:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×