"M jak miłość" TVP2 16.04.2013 odc. 984. Gośka każe Tomkowi wybierać - ona albo Agnieszka!

Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 984. "M jak miłość", który zostanie wyemitowany we wtorek, 16.04.2013 o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 984. odcinku serialu Tomek (Andrzej Młynarczyk) wraca do domu ze Szczecina, gdzie uratował przed samobójstwem Agnieszkę (Magdalena Walach). Mężczyzna jest wyczerpany po całonocnym czuwaniu przy szpitalnym łóżku swojej eks. Jednak Małgosia (Joanna Koroniewska) nie wita go z otwartymi ramionami.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 15.04.2013 ODC. 983. AGNIESZKA PRÓBUJE SIĘ ZABIĆ! RATUJE JĄ TOMEK! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2. CO SIĘ WYDARZY? AGNIESZKA W ŁÓŻKU Z MARCINEM!

Chodakowska zarzuca Tomkowi, że bardziej martwi się o Agnieszkę niż o nią. Wykrzykuje mu w twarz, że pędzi do byłej za każdym razem, gdy ta znajdzie się w "wyjątkowej sytuacji". Rozdrażniony Tomek wychodzi i po kilku godzinach wraca do domu pijany.

Małgosi puszczają nerwy i oskarża męża o to, że niepotrzebnie przeżywa problemy swojej "przyjaciółki". Tomek, wciąż poruszony tym, co zdarzyło się w Szczecinie, nie rozumie, dlaczego Gosia jest tak niewyrozumiała; w końcu Agnieszka próbowała się zabić! Jednak żona jest zdeterminowana i stawia mu ultimatum - jeśli jeszcze raz pojedzie do Szczecina, to może nie wracać do domu!

Czy małżeństwo Chodakowskich przetrwa kryzys?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×