"M jak miłość" TVP2 16.09.2013 odc. 1000. Marek wybiera Ewę! Anka udaje ciążę!

Sprawdź, co wydarzy się w 1000. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 16 września o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

Od kilku miesięcy między Ewą (Dominika Kluźniak) a Anną (Tamara Arciuch) trwała rywalizacja o względy Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski). Mężczyzna nie mógł się zdecydować, czy związać się z przyjaciółką z dzieciństwa, czy z siostrą swojej zmarłej żony. Przez długi czas spotykał się z obiema kobietami.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP ODC. 998. SZCZEGÓŁY WYJAZDU MAŁGOSI DO STANÓW ZJEDNOCZONYCH NOWE ODCINKI "M JAK MIŁOŚĆ". BARBARA ZDRADZI LUCJANA?!

W 1000. odcinku "M jak miłość" Marek w końcu podejmie decyzję, że chce związać się z Ewą. Szczęśliwa para spędzi razem noc. Jednak sielanka nie potrwa długo. Jak informuje "Świat seriali", Anka nie zamierza zrezygnować z Marka i posunie się do oszustwa, byle tylko zatrzymać mężczyznę przy sobie.

CZYTAJ TAKŻE: NOWE ODCINKI "M JAK MIŁOŚĆ". KASIA W NIEBEZPIECZEŃSTWIE! URATUJE JĄ MARCIN! "M JAK MIŁOŚĆ" NOWE ODCINKI. MIRKA W CIĄŻY Z IRKIEM!

Anka spróbuje przekonać Marka, że jest z nim w ciąży. Dla uwiarygodnienia kłamstwa zgodzi się nawet na wspólną wizytę u ginekologa, od której w ostatniej chwili się wymiga. Potem jednak zniknie na parę dni, a po powrocie poinformuje Marka, że była w szpitalu, bo ciąża jest zagrożona. Sytuacja się jeszcze zaostrzy, gdy Anka powie Ewie, że spodziewa się dziecka z jej ukochanym...

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" NOWE ODCINKI. CO SIĘ STANIE Z JANE BUFORD? [WIDEO] "M JAK MIŁOŚĆ" NOWE ODCINKI. MAŁGOSIA UMRZE W STANACH ZJEDNOCZONYCH!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×