"M jak miłość" TVP2 19.03.2013 odc. 976. Co się wydarzy? Zuza wyleci z pracy?!

Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 976. "M jak miłość", który zostanie wyemitowany we wtorek, 19.03.2013 o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

Konflikt Moniki (Anna Wendzikowska) z Zuzą od dawna przybiera na sile. Prawniczka niezadowolona z pracy młodszej koleżanki w 976. odcinku z furią zaczyna wyrzucać Andrzejowi (Krystian Wieczorek), że chroni niekompetentną pracownicę.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 18.03.2013. CO SIĘ WYDARZY W 975. ODCINKU? IZA UWODZI PAWŁA, CHOĆ MA MĘŻA I DZIECKO! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 25.03.2013 ODC. 977. CO SIĘ WYDARZY? ARTUR ZDRADZI MARYSIĘ?!

- Prosiłam Zuzę, żeby uporządkowała dokumenty, ale mnie olała. Nic dziwnego, że smarkula czuje się bezkarna... Przy takiej protekcji, jak twoja... Włos jej z głowy nie spadnie! - rzuca wściekła Monika. Andrzej jednak nie ma zamierza interweniować. - Jezu, Monika, daj mi dziś spokój, co? Mam na głowie poważniejsze problemy, niż twoje... przepychanki z Zuzą! - karci Monikę. Kobieta niezadowolona z rozmowy z szefem, zapewnia go, że w takim razie uda się do Adama, by ten ostatecznie pozbył się Zuzy z kancelarii.

Czy Monika dopnie swego i Zuza straci pracę? A może to właśnie Monika opuści kancelarię?

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×