"M jak miłość" TVP2 20.05.2013 odc. 993. Paweł Zduński spotka miłość życia?

Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 993. "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 20 maja o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

Od jakiegoś czasu w bistro "Za rogiem" pojawia się Basia (Gabriela Raczyński). Dziewczynka zaprzyjaźnia się z Pawłem Zduńskim (Rafał Mroczek), który niepokoi się, że mała jest zaniedbywana przez matkę, skoro przychodzi niemal codziennie do bistro. W 993. odcinku prosi małą przyjaciółkę, by zaprowadziła go do domu.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 7.05.2013 ODC. 990. MARCIN ODRZUCA MIŁOŚĆ KASI PRZEZ AGNIESZKĘ! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 6.05.2013 ODC. 989. TOMEK ZRYWA PRZYJAŹŃ Z AGNIESZKĄ DLA MAŁGOSI!

W drzwiach mieszkania wita ich Olga (Marta Ścisłowicz), której na dzień dobry Paweł zaczyna zarzucać, że nie opiekuje się Basią i dziewczynka chodzi głodna. Zszokowana kobieta pokazuje mu pełną lodówkę, jednak to nie wystarczy, żeby uspokoić Pawła. Dochodzi do kłótni, po której Olga wyrzuca nieproszonego gościa za drzwi. Ten odgraża się, że wezwie na pomoc opiekę społeczną. Paweł nie wie jednak, że Olga nie jest mamą Basi, a dziewczynka przychodzi do bistro nieprzypadkowo...

Mamę Basi - Alę (Olga Frycz) Paweł pozna dopiero po wakacjach. Na początku jesiennej serii Zduński znajdzie w ciasteczku z wróżbą przepowiednię, że do końca dnia spotka miłość życia. Tego samego dnia w bistro pojawi się Ala, która zarzuci Pawłowi, że jego znajomość z jej córką jest co najmniej podejrzana. Oskarży go niemal o pedofilię! Czy znajomość, która rozpocznie się od awantury, ma szansę przerodzić się w miłość? CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2. MAŁGOSIA ROZSTANIE SIĘ Z TOMKIEM I... WYJEDZIE ZA GRANICĘ!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×