"M jak miłość" TVP2 2.04.2013 odc. 980. Co się wydarzy? Kwaśniakowa podrywa Kolędę!

Sprawdź, co wydarzy się w 980. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany we wtorek 2 kwietnia o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 980. odcinku serialu ma miejsce ciekawa rozmowa. Kwaśniakowa (Violetta Arlak) zaczyna wypytywać Barbarę Mostowiak (Teresa Lipowska) o Jerzego Kolędę (Artur Barciś). Sklepowa z Grabina wyraźnie jest zainteresowana statecznym wdowcem, który jednak nadal cierpi po stracie ukochanej żony.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 16.04.2013 ODC. 983. AGNIESZKA PRÓBUJE SIĘ ZABIĆ! RATUJE JĄ TOMEK! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 1.04.2013. CO SIĘ WYDARZY? MARTA WYRZUCI ANDRZEJA Z DOMU!

Jednak Kwaśniakowa, której horoskop niedawno przepowiedział, że jej życie ulegnie zmianie za sprawą mężczyzny, nie ma zamiaru rezygnować ze zdobycia serca Kolędy. W przekonaniu, że to właśnie on jest jej przeznaczony, utwierdza ją fakt, że mężczyzna pomógł jej niedawno w sklepie i był dla niej bardzo miły. Ten jednak, gdy orientuje się, że wpadł w oko energicznej sklepowej-plotkarze, zaczyna jej unikać. Nawet radio, które od niej pożyczył, zwraca za pośrednictwem Ewy. Czy jednak w końcu Kwaśniakowa postawi na swoim?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×