"M jak miłość" TVP2 2.04.2013 odc. 980. Jane Buford chce odebrać Mostowiakom dom!

Sprawdź, co wydarzy się w 980. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany we wtorek 2 kwietnia o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

Pojawienie się Jane Buford (Joanna Osyda) w Grabinie nie wróży niczego dobrego. W 980. odcinku serialu kobieta, która jest wnuczką zaginionej podczas wojny siostry Lucjana (Witold Pyrkosz), próbuje dowiedzieć się, jakie ma szanse na odzyskanie domu swoich przodków. Mecenas Grabowski (Sławomir Grzymkowski), z którym Buford współpracuje, zapewnia ją, że sąd przychyli się do jej wniosku i posiadłość w Grabinie trafi w jej ręce.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 2.04.2013 ODC. 980. CO SIĘ WYDARZY? KWAŚNIAKOWA PODRYWA KOLĘDĘ! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 16.04.2013 ODC. 983. AGNIESZKA PRÓBUJE SIĘ ZABIĆ! RATUJE JĄ TOMEK!

Jane jednak chce poznać rodzinę obecnie mieszkającą w domu. Udaje się do Grabina, jednak nie zdradza swojej tożsamości nikomu z napotkanych mieszkańców. Przed samym domem Mostowiaków spotyka Pawła (Rafał Mroczek), Piotra (Marcin Mroczek), Kingę (Katarzyna Cichopek) i Madzię (Anna Mucha), którzy przyjechali do dziadków, by pomóc im w przygotowaniu ogrodu do zimy. Ci zapraszają gościa do środka. Lucjan opowiada Jane o terenie, który od dawna należy do jego rodziny. Wywołuje to u niego wspomnienia o siostrze. Mężczyzna zauważa niebywałe podobieństwo Jane do zmarłej siostry...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×